SWATCH TOUCH 2011 – Kolorowe zegarki z dotykowym wyświetlaczem

  Swatch, szwajcarska marka segmentu fashion prezentuje Swatch Touch 2011 – kolorową kolekcję nowatorskich zegarków z dużym wyświetlaczem LCD oraz strefą dotykową w miejscu klasycznych przycisków. Modny hit tej jesieni.

  Styl kolekcji Swatch Touch 2011 odzwierciedla najświeższe trendy ulicy. Inspiracją dla powstania kolekcji był rytm nowoczesnego miasta, elektryczne dźwięki oraz miłośnicy sportów ekstremalnych.

  Modele z kolekcji Swatch Touch 2011, dzięki dotykowemu ekranowi oferują dostęp do sześciu cyfrowych funkcji. To czas (2 strefy, t1 i t2), data, stoper, alarm, timer i opcja włączania i wyłączania dźwięku. Użytkownicy z łatwością i intuicyjnie poradzą sobie z obsługą zegarka przy pomocy muśnięć palcem – zegarek nie ma przycisków. Podświetlenie tarczy zapewnia czytelność wskazań w każdych warunkach. Zegarki Swatch Touch 2011, o gwarantowanej szwajcarskiej jakości, są wyposażone w delikatnie wypukłe plastikowe szkiełko i kolorowy wyświetlacz LCD. Duże arabskie cyfry utrzymano w stylistyce odpowiadającej finezyjnemu kształtowi koperty. Pasek zegarka płynnie łączy się z kopertą, stanowiąc kolejny ergonomiczny detal, który sprawia, że noszenie Swatch Touch 2011 jest czystą przyjemnością.

  Największe z cyfr na ekranie Swatch Touch 2011 to sekundy, animowane, podobnie do wskazówek sekundnika klasycznego analogowego zegarka, bez przerwy się zmieniają, żyją, nadając pulsujący rytm cyfrowej ery. To ruchome „serce” nowego zegarka Swatch. Cyfrowe wskazania Swatch Touch 2011 są wyświetlane na kolorowym tle, dopasowanym odcieniem do barwy plastikowej koperty i silikonowego paska zegarka. W kolekcji dominują najmodniejsze kolory sezonu.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj