Siła medycyny ludowej dla pięknych dłoni – Kremy do rąk Z Apteczki Babuni

  Nie każdy nas wie, że dłonie są jedną z najbardziej narażonych na działanie czynników zewnętrznych części naszego ciała. I to nie tylko dlatego, że przez większość czasu pozostają bez okrycia. Skóra dłoni wyposażona jest w bardzo małą ilość gruczołów łojowych, przez co jest znacznie cieńsza i o wiele słabiej zabezpieczona przed utratą wody z wnętrza naskórka. Znacznie szybciej ulega przesuszeniu, podrażnieniom oraz starzeniu.

  Szczególnie jesienią i zimą ręce wymagają zwiększonej pielęgnacji. Każdego dnia są bowiem narażone na zmiany temperatur, zamiennie zimne i ciepłe powietrze, ujemny wpływ wiatru, a także mniej wilgoci w samych pomieszczeniach. Dodatkowo codzienny kontakt z chlorowaną czy twardą wodą oraz nieregularne stosowanie rękawiczek ochronnych w kontakcie z detergentami niszczy skórę. Staje się ona szorstka i sucha, a nierzadko dochodzi też do zaczerwienienia, uczucia ściągania czy nawet bólu.

  Poszukując sposobów na zachowanie pięknej skóry coraz częściej sięgamy po naturalne i od lat sprawdzone receptury składniki jak np. miód i mleko czy masło Shea. Miód znany ze swoich właściwości regenerujących szybko przywróci odpowiednie nawilżenie i miękkość skóry, a proteiny mleczne doskonale odżywią skórę i wzmocnią jej płaszcz lipidowy. Masło Shea z kolei to cenne źródło kwasów tłuszczowych, dzięki którym skóra stanie się doskonale odżywiona, gładka i elastyczna.

  Czerpiąc z wieloletniej tradycji medycyny ludowej oraz na bazie odpowiednio dobranych naturalnych składników powstały 3 kremy do rąk Z Apteczki Babuni stworzone przez Laboratorium Kosmetyczne Joanna:

  • Krem nawilżający do suchych dłoni z gliceryną i masłem shea
  • Krem odżywczy do szorstkich dłoni z lanoliną i masłem shea
  • Krem pielęgnujący do rąk i paznokci z ekstraktem miodu i proteinami mlecznymi

  Kremy do rąk z linii Apteczka Babuni to nie tylko wyjątkowe kosmetyki, które w naturalny sposób przywrócą piękną i gładką skórę naszym dłoniom. Ich atutem jest z pewnością fakt, iż są wyjątkowo wydajne. 1 opakowanie kremu wystarczy na wiele aplikacji. Kremy świetnie się wchłaniają, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Mają delikatny zapach i łatwą do rozprowadzenia konsystencję. Efekt działania kremów widać już po pierwszych zastosowaniu – skóra staje się bardziej gładka, miękka oraz widocznie zregenerowana. Wszystkie walory kremów oraz bardzo przystępna cena 5,80 zł za 100 g opakowanie sprawia, że warto mieć je pod ręką gdy nadejdą chłodne dni.

  Kremy posłużyć mogą także jako silny kompres dla wyjątkowo przesuszonych dłoni. Najlepiej przed snem nanieść grubą warstwę kremu na dłonie, nałożyć jednorazowe rękawiczki foliowe lub woreczki i pozostawić tak przez całą noc. Skóra będzie dogłębnie odżywiona, miękka i delikatna.

  Poczuj siłę medycyny ludowej na własnych dłoniach i ciesz się delikatną i gładką skórą cały rok.

  Kremy do rąk Z Apteczki Babuni

  Z Apteczki Babuni – Krem Nawilżający do rąk – do suchych dłoni – 100 g

  Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń. Poznaj sprawdzoną recepturę opartą na naturalnych składnikach do codziennej pielęgnacji i nawilżenia suchych dłoni.

  • Gliceryna – nawilża skórę nadając jej gładkość i elastyczność.
  • Masło shea – cenne źródło witamin i kwasów tłuszczowych działających na skórę ochronnie i odżywczo.

  Krem nawilżający do rąk przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji. Dzięki odpowiednio dobranym najskuteczniejszych składnikom doskonale odżywia i nawilża suche dłonie, pozostawiając je gładkie i miękkie w dotyku.

  Stosując krem regularnie:

  • Twoje dłonie zachowają odpowiednie nawilżenie
  • Zmniejszysz uczucie suchości i napięcia skóry
  • Dłonie będą delikatne i przyjemnie miękkie

  CENA 5,80 ZŁ

  Z Apteczki Babuni – Krem Odżywczy do rąk – do szorstkich dłoni – 100 g

  Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń. Poznaj sprawdzoną recepturę opartą na naturalnych składnikach do codziennej pielęgnacji i odżywiania skóry szorstkich, przesuszonych dłoni.

  • Lanolina – zmiękcza i wygładza naskórek, zapewnia optymalne nawilżenie skóry.
  • Masło shea – cenne źródło witamin i kwasów tłuszczowych działających na skórę ochronnie i odżywczo.

  Krem odżywczy do rąk przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji, szczególnie zimą. Dzięki odpowiednio dobranym najskuteczniejszych składnikom doskonale odżywia i regeneruje suche dłonie, pozostawiając je gładkie i miękkie w dotyku.

  Stosując krem regularnie:

  • Twoje dłonie będą optymalnie odżywione i wygładzone
  • Zmniejszysz uczucie suchości i napięcia skóry
  • Dłonie będą delikatne i przyjemnie miękkie

  CENA 5,80 ZŁ

  Z Apteczki Babuni – Krem Pielęgnujący do rąk i paznokci – 100 g

  Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń. Poznaj sprawdzoną recepturę opartą na naturalnych składnikach do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci.

  • Miód –  dzięki wysokiej zawartości aminokwasów i witamin działa silnie nawilżająco i regenerująco.
  • Mleko – cenne źródło protein mlecznych działających odżywczo, nawilżająco i ochronnie.

  Krem pielęgnujący do rąk i paznokci przeznaczony jest do codziennego stosowania. Dzięki odpowiednio dobranym najskuteczniejszych składnikom doskonale regeneruje dłonie i paznokcie, pozostawiając je gładkie, delikatne i odpowiednio wypielęgnowane.

  Stosując krem regularnie:

  • Twoje dłonie i paznokcie będą optymalnie wypielęgnowane
  • Zmniejszysz uczucie suchości i napięcia skóry
  • Skóra zostanie wygładzona i nawilżona

  CENA 5,80 ZŁ

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj