WYDAWNICTWO PROMEDIA: Zapraszamy na III Kongres Wyposażenia Wnętrz!

  8 listopada w Warszawie odbędzie się III Kongres Wyposażenia Wnętrz. Będzie można posłuchać wykładów na temat trendów, visual merchandisingu, PR-u, targów i ochrony prawnej wzorów. Gwiazdą imprezy będzie Wolfgang Gruschwitz, światowa sława w dziedzinie komunikacji wizualnej.

  III Kongres Wyposażenia Wnętrz, organizowany przez wydawnictwo Promedia Jerzy Osika, odbędzie się 8 listopada w Business Centre Club w Warszawie. To coroczna impreza dla specjalistów z branży wnętrzarskiej: producentów, importerów, sieci handlowych, projektantów i dekoratorów. Uczestnicy Kongresu poznają trendy w wyposażeniu wnętrz na rok 2012. Zaprezentuje je Marek Borowiński, właściciel MarekBorowinski.com Consulting. O narzędziach ochrony designu opowie Małgorzata Zielińska-Łazarowicz z IP&Law Kancelarii Rzeczników Patentowych J. Markieta, M. Zielińska-Łazarowicz. Natomiast Jerzy Osika, prezes firmy Promedia (wydawnictwa i agencji PR), przeprowadzi wykład na temat skutecznych działań public relations w branży wnętrzarskiej. Będzie można też zapoznać się z przeglądem oferty najważniejszych targów wyposażenia wnętrz – zaprezentują się takie imprezy, jak: Maison&Objet w Paryżu, Ambiente i Heimtextil we Frankfurcie, International Home + Housewares Show w Chicago, Cadeaux i Comfortex w Lipsku oraz Invest Hotel, Meble Polska, Arena Design i Home Decor w Poznaniu. Jedną z największych atrakcji III Kongresu Wyposażenia Wnętrz będzie z pewnością wykład Wolfganga Gruschwitza, specjalisty od visual merchandisingu, który pracował między innymi dla takich firm, jak: FC Bayern, Burberry, Red Bull, Mango czy Inditex Group (marka Zara).

  Kongresowi będzie towarzyszyła część wystawiennicza, w ramach której będzie można bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami targów oraz zapoznać się z ofertą produktów i usług skierowanych do sektora wyposażenia wnętrz. Jak co roku, jedną z największych atrakcji imprezy będzie ogłoszenie wyników prestiżowego konkursu na najlepszy koncept handlowy Global Innovation Award (GIA), organizowanego przez międzynarodowe stowarzyszenie branżowe International Housewares Association i sponsorowanego w Polsce przez magazyn „Ambietne” wydawnictwa Promedia. 8 listopada zostanie ogłoszony laureat polskiej edycji, który zmierzy się ze zwycięzcami z kilkudziesięciu innych państw.

  Ale to niejedne wyróżnienia, które będą wręczane w tym dniu. Na III Kongresie Wyposażenia Wnętrz poznamy bowiem zdobywców Certyfikatów Firma Roku Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Nagrody dla najlepszych swoich klientów wręczy też magazyn „Tekstylia w Domu”, który obchodzi w tym roku 10. urodziny.

  Organizatorem Kongresu Wyposażenia Wnętrz jest wydawnictwo Promedia Jerzy Osika, m.in. właściciel tytułów branżowych „Ambiente” i „Tekstylia w Domu”.

  Zgłoszenia do udziału w III Kongresie Wyposażenia Wnętrz można nadsyłać na adres: [email protected] , więcej informacji na www.promedia.biz.pl oraz pod nr
  tel. 22 559 39 61.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj