THE SIMPSONS w HOUSE!

  HOUSE przygotował kolejną mini-kolekcję poświęconą znanym telewizyjnym postaciom. Tym razem w salonach marki pojawili się bohaterowie kultowej kreskówki Matta Groeninga – „The Simpsons”. Najpopularniejszą animowaną rodzinę można zobaczyć w nowej, jesiennej kolekcji HOUSE.

  Miliony ludzi na świecie przepadają za żółtą rodzinką z miasta Springfield, której perypetie i dialogi nieuchronnie wywołują salwy śmiechu, drwiąc sobie przy tym z lokalnych stereotypów i najgorętszych światowych tematów. HOUSE celnie wykorzystał ich wizerunek zarówno w kolekcji damskiej jak i męskiej.

  Na bluzach, tank topach i t-shirtach znaleźli się wszyscy: niepoprawny piwosz Homer, na którym zupełnie nie można polegać; prawdziwa amerykańska gospodyni domowa Marge, z uśmiechem na twarzy i zawsze pozytywnym nastawieniem do życia; muzykalna, mądra i wyjątkowo grzeczna Lisa; nieokrzesany łobuz Bart – postrach nauczycieli oraz najmłodsza, słodka Maggie z nieodłącznym smoczkiem w buzi. Są również dwie siostry-bliźniaczki Marge oraz szkolni koledzy Barta.

  Kolory ubrań w kolekcji „The Simpsons” to przede wszystkim, biel, czerń, szarości i granaty, stanowią one tło dla barwnych, stylizowanych na vintage nadruków, wystylizowanych na nieśmiertelnie modne „prasowanki” sprzed lat. Charakterystyczne dla bohaterów sytuacje – jak znany wszystkim z czołówki serialu Bart piszący za karę na szkolnej tablicy – i dopasowane, zabawne slogany z serialu każdego wprawią w dobry humor.

  Kolekcja z „The Simpsons” dostępna już w salonach HOUSE.

  Informacje dodatkowe:

  HOUSE młodzieżowa marka odzieżowa kierowana do szerokiego grona osób ceniących swoje relacje z rówieśnikami i przyjemne sposoby spędzania wolnego czasu. To oferta także dla tych, dla których muzyka jest źródłem inspiracji i nierozerwalnym elementem życia. Obecnie pod marką HOUSE działa 169 salonów w Polsce i w 110 zagranicą.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj