Jedyny w Warszawie salon odzieżowej marki Gant otwarty w Klifie Warszawa

  Ekskluzywna firma odzieżowa GANT jest od 21 października dostępna wyłącznie w Centrum Handlowym Klif Warszawa. To jedyny obecnie salon tej marki w stolicy.

  GANT funkcjonuje na światowym rynku od 1949 roku i znany jest w ponad 60 krajach. Od 21. października br. jest dostępny w warszawskim Klifie, oferując wysokiej jakości ubrania dla wymagających klientów.

  Kolekcje spod znaku GANT łączą w sobie nowoczesny amerykański styl i europejską elegancję. Wartości marki są bowiem nierozłącznie związane z autentycznym dziedzictwem amerykańskiego wschodniego wybrzeża, pochodzącym z roku 1949, gdy doszło do założenia spółki. Od tego czasu firma wciąż się rozwija, czerpiąc inspiracje z Europy nie tylko w zakresie materiałów i wzornictwa, ale także w sferze stylu życia.

  GANT jest globalną, lifestylową marką, doskonale wpasowującą się w asortyment oferowany w warszawskim Klifie, gdzie skupione są pod jednym dachem marki kojarzone z najwyższą elegancją i jakością, oferujące klientom to, co najlepsze. Salon GANT to jedyne obecnie miejsce w całej Warszawie, gdzie będzie dostępny szeroki asortyment ekskluzywnej mody damskiej i męskiej, w dodatku świetnie przystający do wizerunku Klifu.

  Początki dzisiejszej spółki GANT wiążą się z warsztatem krawieckim Bernarda Gantmachera w amerykańskim mieście New Haven. Gdy w 1927r. z jego zafascynowania jakością i wzornictwem wyrosła firma, produkująca odzież o charakterze nieformalnym. Tym, co wsławiło markę i przyczyniło się do jej rozwoju, była koszula męska. Łączy się z nią cały szereg kreatywnych pomysłów krawieckich, jak na przykład szlufka do zawieszenia pomiędzy łopatkami, kołnierz typu button-down, fałdki na plecach umożliwiające większą swobodę ruchu lub trzeci guzik na kołnierzu umożliwiający lepsze prowadzenie krawatu. Innowacje te pozwoliły marce GANT uzyskać znakomite miejsce w historii światowej mody, a hitem rynkowym stał się model koszuli zwany rugger.

  GANT ma za sobą fazą dynamicznego rozwoju na rynkach międzynarodowych, aktualnie działając w ponad 60 krajach. Teraz asortyment marki będzie dostępny dla klientów Klifu Warszawa.

  Centrum Handlowe Klif Warszawa zaprasza do nowego salonu GANT!

  Centrum Handlowe Klif Warszawa to uznana i prestiżowa galeria handlowa, w której na powierzchni
  18 000 mkw. mieszczą się luksusowe butiki, takich marek jak:  Baldinini, Guess, MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues, czy Marella. Na dwóch poziomach znajduje się 100 sklepów (w tym delikatesy BOMI), restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. W piątej edycji projektu SUPERBRANDS marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuł Superbrand Polska 2010! Centra Handlowe Klif Warszawa i Klif Gdynia są jedynymi polskimi centrami handlowymi, które otrzymały to wyróżnienie. 

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj