„Burleska w Krakowie – 1. urodziny EksMagazynu”.

  Wydarzenie odbędzie się 27 października, w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, o godz. 20.30. (After Party w Klubie Baroque na ul. Jana 16 w Krakowie). Event organizują w porozumieniu EksMagazyn, pierwszy polski periodyk dla kobiet, który prezentuje rozebrane męskie akty oraz krakowski oddział Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej.

  Tego wieczoru gości EksMagazynu czeka mnóstwo atrakcji, m.in. pokaz bielizny Marcille, pokaz mody damskiej marki Deni Cler, występ Malwiny Kusior z Teatru Roma, a także występ tancerek z Fitness Młyn. Towarzyszyć będą temu kuszące rytmy burleski. Atrakcją wieczoru będzie także występ „Mężczyzn EksMagazynu”, modeli, którzy w mijającym roku wzięli udział w sesjach zdjęciowych magazynu. Wśród nich znajdzie się Leszek Stanek, aktor, tancerz i choreograf.

  Podczas imprezy przyznane zostaną nagrody EksMagazynu – EKScesy 2011. Wśród nagrodzonych znajdą się: Czesław Mozil, Janusz Radek, Agnieszka Czerwińska i Ramona Rey.

  – Miniony rok pokazał nam, że kobiety w Polsce chcą oglądać rozebranych mężczyzn, w ciekawych aranżacjach i nie wstydzą się o tym mówić!- mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu. – Z magazynu dystrybuowanego tylko w Krakowie i Warszawie, EksMagazyn, w ciągu zaledwie jednego roku rozwinął się w periodyk ogólnopolski o zasięgu 20 tys. egzemplarzy. Czytelniczki dają nam nieustanne dowody, że dobrze napisane autorskie teksty i szczypta przyjemności w postaci męskich aktów to właściwy kierunek – dodaje.

  EksMagazyn to luksusowy dwumiesięcznik dla kobiet o zasięgu ogólnopolskim, o nakładzie papierowym 20 tys. egzemplarzy, dostępny w największych miastach w Polsce, w salonach sieci Empik. EksMagazyn jest dystrybuowany także w formie e-wydania za pośrednictwem strony www.eksmagazyn.pl, która stanowi lżejszą, codziennie aktualizowaną wersję drukowanego magazynu. Pierwszy numer „krakowskiego Playboya dla kobiet”, jak EksMagazyn bywa nazywany ze względu na siedzibę redakcji, ukazał się 28 października 2010 roku. Od tamtej pory wydawany jest w trybie dwumiesięcznym. Początkowo był dystrybuowany tylko w Krakowie i Warszawie. Wydawcą magazynu jest Wydawnictwo Press Factory.

  EksMagazyn, na tle innych magazynów dla kobiet, wyróżniają autorskie, męskie rozebrane sesje zdjęciowe, w ciekawych aranżacjach oraz wysokiej jakości autorskie teksty.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj