RE-ACT FASHION – konkurs projektantów na najlepszą kolekcję przyjazną środowisku

  Re-Act Fashion to konkurs projektantów na najlepszą kolekcję przyjazną środowisku, stworzoną z surowców wtórnych. Pokaz finałowy odbędzie się w pierwszy dzień Fashion Week, 26 października w Sali Balowej andel’s hotel. Stoiska prezentujące kolekcje uczestników projektu zobaczymy w Showroomie Projektantów.

  Re-Act Fashion promuje odpowiedzialny styl życia. Chce być katalizatorem zmian, przyczyniać się do wzrostu ekologicznej i estetycznej świadomości. Projekt kojarzony jest ze swobodą kreacji, przełamywaniem stereotypów, zaskakującymi i niczym nieskrępowanymi wizjami artystycznymi.

  Wieczór otworzy pokaz kolekcji Sylwii Rochali, laureatki konkursu Re-Act 2009. Finałową dwudziestkę projektantów oceniać będzie Jury pod przewodnictwem Olgi Nieścier (VIAMODA). Następnie odbędzie się pokaz specjalny znanej brytyjskiej marki upcyclingowej GOODONE.

  Galę poprowadzi aktorka i piosenkarka Ada Fijał wraz z dziennikarzem Mateuszem Szymkowiakiem. Warto przypomnieć, że oficjalną ambasadorką Re-Act w 2009 r. była Iza Miko, natomiast w 2010 r. Kinga Rusin.

  Re-Act Fashion to projekt organizowany przez Fundację Re-Act we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Celem wydarzenia jest promocja wartości ekologicznych i odpowiedzialności społecznej.

  26.10.2011 (środa) Pokaz finałowy konkursu Re-Act Fashion Show
  sndel’s Hotel, ul. Ogrodowa 17
  Wstęp na specjalne zaproszenia

  27-30.10.2011 (czwartek-niedziela) SHOWROOM
  ŁSSE, ul. Tymienieckiego 22/24
  Wstęp: specjalne zaproszenia lub bilety do Strefy Showroom/Young Fashion Photographers Now, dodatkowo uwzględniające udział w Fashion Film Festival oraz karnety do stref: Designer Avenue, OFF Out Of Schedule, Showroom/Young Fashion Photographers Now, dodatkowo uwzględniające udział w Fashion Film Festival.

  www.re-act.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj