Luksus tkwi w detalu – Galanteria skórzana marki Krenig

  Dwadzieścia lat dbania o jak najwyższą jakość surowców i wykonania oraz o perfekcyjne dopracowanie szczegółów uczyniło z galanterii skórzanej marki Krenig wyznacznik ekskluzywności i prestiżu.

  Historia firmy Krenig rozpoczęła się w 1991 roku. Wówczas to jej założyciel uwierzył, iż proponując elegancki produkt wysokiej jakości spełni oczekiwania spragnionych odrobiny luksusu klientów. W ten sposób marka galanterii skórzanej KRENIG stała się synonimem ekskluzywności i prestiżu.

  Obecnie firma jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów wytwornej galanterii ze skór naturalnych na terenie Polski. Precyzja wykonania i szczegółowa selekcja użytych materiałów gwarantują długotrwałą jakość produktów. Wszystkie skóry są przygotowywane we włoskich garbarniach słynących z wyrobu doskonałych surowców do produkcji luksusowej galanterii. Wyjątkiem jest skóra płaszczki, która pochodzi z Tajlandii i tam jest garbowana.

  Wszystkie wzory tworzone są przez projektantów Krenig-a, którzy czerpią inspiracje z aktualnych trendów mody. Jednak firma jest również otwarta na propozycje klientów biznesowych, biorąc pod uwagę ich potrzeby.

  Wyroby sygnowane marką Krenig dystrybuowane są w ekskluzywnych galeriach i salonach handlowych. Wieloletnie doświadczenie firmy na rynku owocuje szerokim gronem zadowolonych kontrahentów i klientów w całej Polsce. Jest to efekt zarówno atrakcyjnej oferty, jak i dbałości o jak najlepsze relacje z odbiorcami, nakierowane na długofalową współpracę.

  Krenig to również sprawdzony partner dla agencji reklamowych i firm, które poszukują ekskluzywnych i eleganckich upominków dla swoich klientów. Portfel z płaszczki, elegancki organizer czy solidna torba na laptop – to tylko kilka przykładów możliwych prezentów z szerokiej gamy produktów marki. Firma ma specjalną ofertę dla klientów korporacyjnych. Na życzenie tłoczy logotypy zleceniodawcy i wykonuje specjalne matryce.