Co się działo na doMOVEce u Piróga i Kazadi?

    20 października, Michał Piróg i Patricia Kazadi zorganizowali taneczną „DoMOVEkę” dla dziennikarzy i zaprzyjaźnionych gwiazd. Impreza odbyła się z okazji premiery taneczno – ruchowej gry DanceStar ™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca firmy PlayStation. W otoczeniu kolorowych balonów, serpentyn i imprezowych gadżetów Patricia i Michał prezentowali zaproszonym gościom możliwości gry przeznaczonej na PlayStation®3 z wykorzystaniem PlayStation®Move.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UPUC1qW6D-Y[/youtube]

    Po oficjalnej prezentacji gry i premierowym pokazie polskiego trailera DanceStar ™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca rozpoczęła się prawdziwa „DoMOVEka”. W trakcie imprezy Michał i Patricia ze swoimi gośćmi tańczyli i bawili się w rytm 40 największych hitów muzyki rozrywkowej, dostępnych w grze DanceStar ™ Party – Zostań Gwiazdą Tańca. Wszyscy zaproszeni chętnie przyłączali się do gospodarzy i trenowali układy z najbardziej popularnych teledysków z całego świata. Dzięki prezentacji domówkowicze mogli na własnej skórze doświadczyć gry, która zrewolucjonizuje domową rozrywkę.

    Zaproszeni goście mieli możliwość przekonać się o zaletach najnowszej gry tańcząc z gospodarzami lub korzystając z konsoli w specjalnie zaprojektowanym samochodzie firmy PlayStation. Gra szczególnie przypadła do gustu młodszym uczestnikom spotkania, dzięki którym podczas imprezy panowała rodzinna i domowa atmosfera.