12 odcieni na jesień/ zimę 2011/ 12 – Touring America by O.P.I

  W bieżącym roku amerykańska marka O.P.I celebruje 30 lecie istnienia! Z okazji tego jubileuszu kreatorka wszystkich kolorów lakierów O.P.I – Suzi Weiss – Fischmann wybrała się w podróż po Stanach Zjednoczonych od wybrzeża do wybrzeża, aby zaczerpnąć inspiracje do jesienno-zimowej kolekcji lakierów.

  I tak powstała kolekcja o nazwie „Touring America”. 12 odcieni na jesień/zimę 2011/12, odkrywają nam uroki poszczególnych regionów USA: Baltimore, Clarksdale Mississippi, Hollywood, Jackson Hole, Memphis, Milwaukee, New Orleans, New York, Philadelfia, Seattle, St Louis i Tucson.

  Nowa kolekcja to kolory charakterystyczne dla jesieni (chłodny wrzos, khaki, czekolada, szarość, róża, brzoskwinia i czerwień), ale także charakterystyczne dla poszczególnych regionów USA. Wszystkie te odcienie zaprezentowane zostały w kolekcjach modowych największych projektantów na nadchodzący sezon. Kolory te są glamour, pełne charyzmy i klasycznej elegancji zarazem, niezwykle nasycone. Z całą pewnością dopełnią wizerunek kobiet otulonych jesienną szatą.

  Marka O.P.I od 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku kosmetyki profesjonalnej. Pochodząca z Hollywood firma specjalizuje się w produkcji lakierów do paznokci, preparatów do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci oraz systemów do modelowania i przedłużania paznokci. Znana jest już w 100 krajach świata i jest ceniona przez profesjonalistów w najbardziej ekskluzywnych salonach. Produkty O.P.I, a zwłaszcza lakiery, doceniają również światowe gwiazdy show-biznesu. W Polsce O.P.I. zdobyło wiele nagród: Instyle Best Beauty Buys 2008, 2009, 2010, Qltowy Zabieg Magazynu Kosmetyki 2008, Grand Prix Estetyki 2006, Złoty Glamour 2008, Ekspert Urody 2007, 2010.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj