Urodzinowe Nocne Zakupy w Centrum Handlowym Wola Park

  W sobotę, 15. października, Centrum Handlowe Wola Park zaprasza na wyjątkową imprezę urodzinową, której zwieńczeniem będą Nocne Zakupy! Atrakcyjne oferty cenowe, konkursy, pokazy i występy artystyczne, porady stylistów miesięcznika „Glamour” to tylko niektóre z czekających na Klientów atrakcji. Imprezę poprowadzi Patricia Kazadi.

  Moc atrakcji czeka na najmłodszych i nieco starszych Klientów Centrum. Od godziny 14:00 do godziny 18:00 dzieci będą mogły obejrzeć występy sceniczne, magiczne pokazy iluzjonisty oraz szczudlarzy. Natomiast w godzinach 18:00 – 24:00 zaplanowano występy uczestników programu „Mam Talent”: koncert zespołu Mocha, pokazy akrobatyczne Merkalt Ball, czy występ Patenciarza. Ponadto w programie zobaczymy także show taneczne Rewii Brazylijskiej. Dodatkowo,do wygrania będzie 9 zestawów kina domowego oraz ponad 200 innych atrakcyjnych niespodzianek.

  Wszystkich poszukujących nowych modowych inspiracji zapraszamy także do obejrzenia prezentacji najnowszych trendów w modzie w stylizacji Joanny Horodyńskiej oraz na bezpłatne porady stylistów miesięcznika „Glamour”.

  Z pewnością nie zabraknie też czasu na zakupy, bowiem w ten wyjątkowy dzień sklepy będą czynne aż do północy. Przygotowano także bardzo atrakcyjne oferty cenowe, które będą obowiązywać w sklepach od godz. 21:00.

  Całość poprowadzi aktorka, piosenkarka i tancerka – Patricia Kazadi.

  Centrum Handlowe Wola Park zaprasza na wspólne, nocne świętowanie swoich 9. urodzin!

  Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy, gdzie w 2002 roku stworzono bogaty świat mody i zarazem przyjazne miejsce towarzyskich i rodzinnych spotkań. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich szeroka oferta kolekcji odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się m. in. tak popularne marki jak: Aldo, Almi Decor, Bartek, Big Star, C&A, Deichmann, Duka, Ecco, Endo, Esprit, Gino Rossi, Go Sport, H&M, Happy Mum, KappAhl, Levi’s/Lee/Cooper, Mango, Mega Punkt, Mexx, Mothercare, Nine West, Orsay, Reserved, Ryłko, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, Tatuum, Tommy Hilfiger, Venezia, Vistula, Wallis, Willsoor, Wólczanka, ZARA. Wola Park posiada również bogatą ofertę rozrywkową. W centrum na klientów czeka bogaty wybór kawiarni i restauracji oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness – Calypso z kortami do squasha. W najbliższym otoczeniu Wola Parku znajduje się także zabytkowy park Ulricha, do dziś stanowiący tradycyjne miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań mieszkańców Woli. Dodatkowym udogodnieniem dla odwiedzających centrum są parkingi, mogące pomieścić ponad 3000 samochodów. Centrum Handlowe Wola Park zostało uznane przez najemców za najlepsze centrum handlowe w Polsce, otrzymując Eurobuild Award 2010 oraz znalazło się w piątce najlepiej ocenianych przez najemców centrów handlowych rankingu Shopping Center Forum&Awards 2011.