Czerwone Conversy dla PRODUCT (RED)

  1 grudnia to światowy dzień walki z AIDS. Co tego dnia powinni robić prawdziwi fashoniści? Kupować! I to tak, aby pomóc chorym na całym świecie. Wystarczy kupić buty Converse Chuck Taylor All Star w kolorze czerwonym, by pomóc chorym na AIDS.

  Inicjatorem akcji PRODUCT (RED) był wokalista zespołu U2 Bono. Idea kampanii opiera się na przekonaniu, że wszyscy możemy pomagać potrzebującym. Wybierając się na zakupy, możemy nie tylko powiększać zasoby naszej szafy, ale też mamy szansę wesprzeć chorych na AIDS.

  W kampanii biorą udział znane firmy – głównie producenci ubrań i elektroniki.  W ramach akcji firmy zobowiązują się do przekazania na cele charytatywne 1 proc. dochodu ze sprzedaży określonych produktów. PRODUCT(RED) przekazuje pieniądze dla Global Fund na rzecz walki z AIDS, gruźlicą i malarią. Z tym tylko zastrzeżeniem, że produkty, których sprzedaż wspiera akcję mają być czerwone. Converse dołączył do PRODUCT (RED). 1 proc. dochodu ze sprzedaży klasycznych trampek Converse Chuck Taylor All Star w kolorze czerwonym pomaga chorym na całym świecie. Zwłaszcza 1 grudnia, warto o tym pamiętać wybierając się na zakupy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj