Rado True Thinline – Najcieńszy zegarek świata

Rado-True-Thinline-JubiléRado True Thinline – Najcieńszy zegarek świata wykonany z zaawansowanej technologicznie ceramiki. Grubość koperty zaledwie 4,9 milimetra. Zegarmistrzostwo w nowym wymiarze.

Rado True Thinline wyznacza nowe standardy lekkości i komfortu, stając się jednocześnie najcieńszym zegarkiem ceramicznym świata. Szwajcarscy pionierzy nowoczesnego zegarmistrzostwa, znani z wykorzystania nietypowych, zaawansowanych technologicznie materiałów, by stworzyć to dzieło technologii graniczącej ze sztuką, pokonali niejedną granicę możliwości. Zegarek o masie zaledwie 38 gramów i grubości koperty 4,9 mm łączy w sobie cechy znakomitej wytrzymałości i niespotykanej dotąd wygody użytkowania. Kolekcja Rado True Thinline to 20 wariacji nowoczesnego modelu, wśród których każdy znajdzie dla siebie swoją “drugą skórę” wskazującą czas.

Wszystko to czerń i biel

Każdy z zegarków to stadium czerni lub bieli, podkreślonych przez detale w kolorze różowego złota lub lśniące brylanty. Czarne modele, to wyrafinowana elegancja i niezależność, podczas gdy ich błyszczące, białe przeciwieństwa, to uosobienie bezkompromisowego, nowoczesnego stylu. Wspólnym mianownikiem czasomierzy jest intrygujący design dominujący ich wyjątkowy wygląd. Koperty w dwóch rozmiarach kryją mechanizm o grubości zaledwie 1 milimetra. Są dostępne w zestawieniu z ceramiczną bransoletą lub kauczukowym paskiem, zmieniającymi oblicze całego zegarka i pozwalającymi mu doskonale dopasować się do skrajnie różnych stylów życia swoich użytkowników.

Wizytówka stylu “bleisure”

Rado True Thinline stanowi perfekcyjny dodatek w coraz bardziej popularnego stylu “bleisure” (od angielskich słów business i leisure), pojawiającego się tam, gdzie wielkie interesy załatwia się w niewymuszonej atmosferze, dalekiej od korporacyjnego blingu. Nowy model stanowi piąty, istotny przełom w zakresie technologii ceramicznych w zegarmistrzostwie, w historii Rado. W 1986 roku, Szwajcarska firma po raz pierwszy wykorzystała spieki ceramiczne w przemyśle zegarkowym. W 1991 roku, Rado zaprezentował pierwszy zegarek z białej ceramiki, którego śladem poszły zegarek w odcieniu platyny, w 1993 roku i w odcieniu złota, w 2006 roku. Nowa linia, to kolejny dowód na to, że Rado zawsze pozostaje wierne zasadom określonym przez swoich założycieli w latach 50-tych XX wieku: “If we can imagine it, we can make it. And if we can make it, we will” (Jeśli potrafimy to sobie wyobrazić, to potrafimy to również wykonać. A skoro potrafimy, zrobimy to.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj