Dziewczyny wystąpią w SomePlace Else

  Uczestniczki programu „X Factor” wystąpią 30 września w SomePlace Else wraz z amerykańskim zespołem True To Life w ramach projektu Jimming@SPE

  DZIEWCZYNY FOT Oiko PetersenIdeą koncertów pod hasłem Jimming@SPE są muzyczne sesje polskich i zagranicznych muzyków na jednej scenie. Podczas wieczoru planowane są koncerty, pokazy barmańskie oraz plebiscyt na najlepszy koktajl przyrządzony przez uczestników imprezy. Wstęp na Jimming@SPE jest bezpłatny.

  Najbliższą imprezę, która odbędzie się 30 września o godz. 22.00 uświetni występ zespołu Dziewczyny, znanego z programu „X Factor”. Zespól tworzą dwie charyzmatyczne wokalistki oraz instrumentaliści, którzy podczas występu będą łączyć ze sobą utwory bluesowe, jazzowe i rock and rollowe.

  Dziewczynom towarzyszyć będzie zespól z gorącej Arizony True To Life, który zabierze uczestników w muzyczną podróż przez lata 50-te do najnowszych hitów z list przebojów.

  Patronat medialny nad imprezą objął portal www.warszawa.naszemiasto.pl.

  Bar i restauracja SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątki i soboty od 12.00-3.00,  a w niedziele od 12.00-24.00.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj