MOLTON – kolekcja na sezon Jesień/ Zima 2011 „… bo życie jest podróżą…”

  MOLTON w sezonie Jesień/Zima 2011 bierze głęboki oddech, by z dobrą energią wejść w nową porę roku i nie poddać się jesiennej nostalgii. Zatrzymuje na dłużej to niesamowite wrażenie z wakacyjnych wyjazdów, gdy świeży podmuchu wiatru przez okna pędzącego pociągu daje poczucie wolności. Postój tylko na chwilę, by nie stracić rytmu.

  Podróż w głąb kobiecej natury daje efekt zaskakujących połączeń i zestawień tkanin, kolorów i deseni. Ta kobieta wie, czego chce. W jej oczach widać spokój i pewność siebie. Akceptuje i w pełni rozumie miejsce i czas, w którym JEST. Stąd miraż luksusowych surowców z subtelnym eleganckim wzornictwem, architektoniczne linie, minimalizm i czystość form nowych konstrukcyjnych rozwiązań, miękkość i otulenie najwyższej jakości materiałów.

  W kolekcji występuje szeroka paleta barw, od stonowanych beżów i ciepłych brązów, poprzez bezpieczne szarości i elegancką czerń, po ostrą czerwień i soczystą zieleń.

  Dominantą są bez wątpienia eleganckie okrycia: wełniane płaszcze, puchowe kurtki, naturalne futra. Te ostatnie doskonale współgrają z całą gamą sukien wieczorowych, które w obecnej odsłonie stanowią mocny atut tego sezonu.

  Nowa kolekcja MOLTON Jesień/Zima 2011, tak jak kobieta – zmysłowa i elegancka, swobodna i dająca poczucie bezpieczeństwa, luksusowa i oryginalna, stworzona …

  Z myślą o Tobie …

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj