Event modowy BOSS Black w Warszawie

  Męska i damska kolekcja BOSS Black jesień/zima 2011 została zaprezentowana wieczorem 15 września w Warszawie.

  Ponad 400 gości, w tym polscy celebryci, ludzie ze świata mediów, przyjaciele marki oraz partnerzy biznesowi zostali zaproszeni na niezapomniany wieczór w „tajemniczym ogrodzie”, mieszczącym się na słynnym torze wyścigów konnych Służewiec. Kevin Lobo, Dyrektor Kreatywny męskiej linii BOSS Black będzie specjalnym gościem podczas pokazu.

  Męska i damska kolekcja BOSS Black została zaprezentowana w specjalnie na tę okazję zaprojektowanym, transparentnym namiocie, odsłaniającym warszawskie niebo. Modele i modelki zaprezentowali kolekcję na osobliwej, stylowej instalacji wybiegu, wzniesionej ponad basenem.

  Po pokazie goście relaksowali się w gustownej i ekskluzywnej atmosferze w przestrzeni koktajlowej, która otaczała piękną, zabytkową fontanne. Napoje i przekąski były serwowane przez catering Belvedere, do brzmienia muzyki DJ Kostka.

  Zaprojektowana pod hasłem „Luksusowej Podróży” męska kolekcja BOSS Black na sezon jesień/zima 2011 została zainspirowana doświadczeniami XX-wiecznych podróżników. Lekka elegancja i formalny szyk tego okresu są częścią wyrafinowanej, szykownej linii, której podstawą jest klasyczne krawiectwo. Niezwykłe szczegóły i opływowe cięcia nadają kolekcji wyraźnie męskiego wyglądu.

  „Miejska sztuka” jest tematem damskiej linii BOSS Black na sezon jesień-zima 2011, która prezentuje czystą i stylową garderobę, z dużym naciskiem na luksusowe materiały i wykwintne dodatki.

  Damska i męska kolekcja BOSS Black oferują uniwersalną modę, szeroki wachlarz eleganckiej, nowoczesnej klasyki w strojach biznesowych, nieformalnych oraz formalnych: idealne sylwetki, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wyrafinowane gusta i uwydatnią osobowość noszącego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj