Cisowianka Perlage partnerem kolejnego ważnego wydarzenia w świecie mody – pokazu kolekcji ULTRA2 Mariusza Przybylskiego! 

  Ultra2 to kolekcja wyrastająca ponad modowe konwencje, ponad podziały na to co klasyczne i awangardowe, tradycyjne i nowoczesne…” tak o kolekcji wiosna/lato 2012 mówi sam projektantów – Mariusz Przybylski. Najnowsza kolekcja, jednego z najciekawszych polskich kreatorów mody, została po raz pierwszy zaprezentowana podczas berlińskiego Fashion Week, gdzie wzbudziła zachwyt publiczności i krytyków mody. W ubiegły piątek miała miejsce polska premiera pokazu, na której nie mogło zabraknąć Cisowianki Perlage w pięknej szklanej butelce.

  Mariusz Przybylski słynie z projektów dedykowanym męskiej części wielbicieli mody. Tym razem jednak, aż jedną trzecią jego kolekcji stanowiły damskie zestawy, czym artysta wzbudził niemały entuzjazm polskiej publiczności. Projektant umiejętnie wplótł w kobiece stroje nieco męskiego charakteru, dzięki czemu kolekcja Ultra² to propozycja dla kobiet zdecydowanych i pewnych siebie. Dominowały odcienie złota i beżu, nie zabrakło także klasycznej czerni. Smaku kolekcji dodawały elementy w kolorze świeżej mięty. W finale pokazu na wybiegu pojawiała się Małgorzata Socha.

  Warszawski pokaz kolekcji Ultra² obejrzało ponad sześćset osób. Nie mogło wśród nich zabraknąć wiernych fanów dokonań artysty – dziennikarzy, aktorów i gwiazd telewizji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Anna Mucha, Maja Ostaszewska, Katarzyna Zielińska, Joanna Horodyńska, Maja Bohosiewicz, Beata Sadowska, Marta Krupa, Katarzyna Stankiewicz, Joanna Klimas, Anna Popek, Tomasz Kammel, Andrzej Piaseczny, Tomasz Jacyków, Filip Bobek, Andrzej Młynarczyk, Tomasz Ciachorowski, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz.

  To kolejny już raz, kiedy Cisowianka Perlage staje się partnerem wydarzeń związanych ze światem mody. Towarzyszyła m.in. otwarciu butiku Paprocki & Brzozowski, a także premierze najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła.

  _______

  Mariusz Przybylski Absolwent Akademii Sztuk Pięknych (wydział Tkaniny i Ubioru) oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych. Od kilku lat wyraźnie zaznacza swoją obecność na rynku mody, jako projektant łączący klasyczną elegancję z odważnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. W swoich projektach nie tylko lubi odwoływać się do tradycji, ale czerpie inspiracje także z nauk ścisłych i nowych technologii (kolekcje: „3,14”, „KINETICS/5.0”). Każda jego kolekcja zdobywa uznanie krytyków, a jego pokazy są prawdziwymi wydarzeniami artystycznymi i medialnymi.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj