Współpracownik Edyty Górniak tworzy GAVEL FASHION MOVIE 2012

  Wczoraj młody kreator mody Gaweł, stworzył fashion movie swojej najnowszej kolekcji, która już niebawem będzie miała premierę. GAVEL znów zaskoczy pomysłami

  Projekt jest wynikiem współpracy duetu GAVEL – Maciej Sanik. Wieloletnie doświadczenie Sanika w pracy między innymi z takimi artystami jak Edyta Górniak czy Madox oraz niebanalna wyobraźnia GAVLA zaowocowały wyjątkowym efektem. Fashion movie prezentuje pracę projektanta nad najnowszą kolekcją, oraz ideę jego twórczości. 

  Dynamika filmu odzwierciedla temperament GAVEL i jego projektów, będących połączeniem szyku, stylu , świeżości i siły. GAVEL wierny swojej wizji w najnowszej kolekcji zaprezentuje symbole ludzkiej natury. Z jednej strony gwoździe i ćwieki ukazujące moc, z drugiej zaś niezwykle zmysłowe pióra nadające charakter jego projektom. GAVEL lubi eksperymenty. Łączy różne formy i struktury tkaniny, opiera się na ekstrawaganckich dodatkach. Jego idea to awangardowość i niekonwencjonalność. Jest w tym bardzo naturalny. Projekty wyrażają osobowość GAVLA, który mimo młodego wieku inspiruje się światowymi trendami i wyprzedza modę panującą na polskim rynku. Nie boi się indywidualizmu i wizji. To jego sposób na autokreację, której nie ogranicza kultura i czas. W fashion movie gościnnie pojawiła się przyjaciółka GAVLA Sasha Strunin. Projektant zmienił jej wizerunek bazując na kontrastach. Wydobył z niej kobiecość zaakcentowaną zasadą własnej idei. Subtelną drapieżność podkreślił delikatnym, wręcz ulotnym pięknem.

  Fashion movie został zrealizowany w Fu-Ku Concept Store. Zdjęcia z backstage’u wykonała Linda Parys. W filmie wykorzystano buty UNITED NUDE.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj