Secret Lashes Fashion Show – Pokaz kolekcji Paprocki & Brzozowski

  Z całą pewnością to modowe wydarzenie zapisze się w kronice najważniejszych imprez sezonu. Tegoroczna noc 27 sierpnia to synonim luksusu i znakomitej zabawy. Sekretne spojrzenie na kolekcję Paprocki & Brzozowski przyciągnęło do Sopotu masę gości, także tych z świata polskiego show-biznesu.

  Piękno to nie tylko odpowiednia kreacja, ale i perfekcyjnie podkreślona uroda. Dlatego też, marka Secret Lashes doskonale wpisała się w ramy tej imprezy. Jest znana szczególnie z rewolucyjnej metody przedłużania rzęs 1:1. Najpopularniejsza w Polsce i niezwykle skuteczna w dbaniu o ich wygląd, uczciła swój sukces na krajowym rynku oraz zapowiedziała wprowadzenie nowych, innowacyjnych produktów. Natomiast o włosy modelek zadbał znany stylista Maciej Maniewski z Maniewski Hair&Body – salonu w samym sercu Krakowa.

  Zaznaczenie akcentu fashion stało się możliwe dzięki zdolnemu studentowi krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Kolekcja Jacoba Habera wniosła powiew świeżości do artystycznego charakteru tego wydarzenia. Jednakże, głównym modowym punktem tej nocy był pokaz kolekcji Paprocki & Brzozowski na zbliżający się sezon. Zaprezentowane fasony w stylu mrocznej boho-chic oraz mieniące się, wąskie koktajlówki wzbudziły żywe zainteresowanie przybyłych pań. Dlaczego? To proste – charakterystyczne dla duetu fasony wzory i tkaniny bezbłędnie podkreślają kobiece kształty.

  Wrażeniami artystycznymi goście wymieniali się na uroczystym bankiecie w Sheraton Sopot Hotel. Na wielu szczęśliwców z konkursu wizytówkowego czekały wspaniałe nagrody ufundowane przez partnerów imprezy. Zestawy kosmetyków od Secret Lashes, pobyt w Sana Vida SPA & Wellness, czy nie lada gratka dla fanów Dariusza Michalczewskiego – rękawice bokserskie z jego podpisem, to tylko jedne z niespodzianek.

  Tę niezwykłą imprezę poświęconą modzie, sztuce i muzyce poprowadziła znana osobowość telewizyjna i fotomodelka – Joanna Krupa. Całe wydarzenie muzycznie uświetnił recital Natalii Kukulskiej. Tak jak obiecywali organizatorzy – zaraziła wszystkich swoją energią sceniczną. O przyjemność dla ucha zadbała również Monika Gawrońska swoim wcześniejszym występem. Doskonałe humory towarzyszyły gościom, także na coctail party w Unique Club, gdzie wyśmienita zabawa nie miała końca.

  Organizatorem wydarzenia byli: marka Secret Lashes, Agencja Public Relatons House Brand

  Partnerzy: Jaworscy Nieruchomości, Multibank, Eurostyl

  Fot. Karolina Chęcińska, Maciej Grochala

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj