Joanna Jabłczyńska w charytatywnej sesji Kelly Melu dla Fundacji Spełnionych Marzeń

  Ambasadorka marki Kelly Melu Joanna Jabłczyńska w ubiegłą niedzielę wzięła udział w charytatywnej sesji na terenie Soho Factory, zorganizowanej przez firmę z biżuterią Kelly Melu.

  Bransoletka „Para z serduszkiem“, z której część dochodu (10 zl z każdej sprzedanej bransoletki) zostanie przeznaczona na Fundację Spełnionych Marzeń – Małgorzaty i Tomasza Osuchów opiekujących się dziećmi z chorobami nowotworowymi, była tematem przewodnim sesji.

  Wspólny cel – wspólne serce. Para połączona serduszkiem ma szansę pomóc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową.

  Aktorka Joanna Jabłczyńska od dawna współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń i cieszy się, że mogła kolejny raz wesprzeć działania tej charytatywnej instytucji.

  „Panstwo Osuchowie stanowia dla mnie wzor do nasladowania od lat. Podziwiam ich optymizm, zapal I przede wszystkim dokonania. Ciesze sie,ze „zarazilam” Kelly Melu bakcylem pomagania I mam nadzieje,ze ta wspolpraca na tej akcji sie nie skonczy”

  Partnerami sesji była włoska firma obuwnicza Bagatt, poznański Butik Infini (www.infini.com.pl), firma MAC Cosmetics odpowiadająca za wykonanie makijażu aktorki, i salon fryzjerski Butique Piękności (www.butiquepieknosci.pl).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here