Sekretne spojrzenie na kolekcję Paprocki & Brzozowski

  Niepowtarzalny wieczór poświęcony modzie, sztuce i muzyce, czyli Secret Lashes Fashion Show, zapadnie na długo w pamięć gościom przybyłym do Sopotu. 27 sierpnia obędzie się tam pokaz mody duetu Paprocki & Brzozowski, a całe wydarzenie uświetni występ Natalii Kukulskiej. Imprezę poprowadzi znana osobowość telewizyjna i modelka – Joanna Krupa.

  Zdominowała rynek kosmetyczny innowacyjną metodą przedłużenia rzęs 1:1, a teraz uderza w świat mody. Najpopularniejsza w naszym kraju marka dbająca o wygląd i gęstość kobiecych rzęs – Secret Lashes, chce uczcić swoją obecność na polskim rynku i zapowiedzieć wprowadzenie nowych, rewolucyjnych produktów.

  O wrażenia estetyczne w najbardziej luksusowym hotelu w Trójmieście zadba duet Paprocki & Brzozowski. Zaprezentowane przez nich oryginale kreacje z pewnością nacieszą najbardziej krytyczne oko. W Sheraton Sopot Hotel tego wieczoru swój recital wykona jedna z czołowych polskich wokalistek. Swoją barwą głosu, charyzmą i energią sceniczną zarazi wszystkich Natalia Kukulska.

  Całość poprowadzi Joanna Krupa – znana na całym świecie fotomodelka, która znalazła się w zestawieniu 100 najgorętszych kobiet miesięcznika „Maxim”. W Polsce kojarzona głownie jako jurorka w programie „Top Model. Zostań modelką.”

  Secret Lashes Fashion Show to największe wydarzenie modowe tego sezonu w Trójmieście. Swoją wyjątkowością wzbudziło zainteresowanie wiele osób z świata polskiego show-biznesu. Nie może na nim zabraknąć i Ciebie – serdecznie zapraszamy!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj