Młoda Para XXI wieku – I KONFERENCJA BRANŻY ŚLUBNEJ

  27 października 2011 w Katowicach odbędzie się I Konferencja Branży Ślubnej. Jej hasło przewodnie to: Młoda Para XXI wieku – kim jest, czego oczekuje?

  Jak skutecznie do niej dotrzeć ze swoją ofertą?

  Konferencja ma zasięg ogólnopolski. Odbędzie się w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach Centrum Konferencyjnego Jordana w Katowicach.

  Konferencja będzie spotkaniem ludzi z branży ślubnej, okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów, które mogą stać się punktem wyjścia do lepszej znajomości rynku.

  Konferencja będzie również doskonałą okazją do wysłuchania wykładów prowadzonych przez specjalistów z dziedziny mediów i marketingu. Wśród poruszanych na konferencji zagadnień pojawią się:

  • specyfika pokolenia, które aktualnie najczęściej zawiera związki małżeńskie,

  • najnowsze trendy w branży ślubnej w Polsce i na świecie,

  • metody skutecznej promocji i sprzedaży towarów i usług ślubnych.

  • innowacyjne sposoby prowadzenia własnego biznesu,

  Poruszone zostaną również tematy pozycjonowania stron w Google oraz używania mediów społecznościowych w celu promowania firmy.

  Naszym celem jest stworzenie płaszczyzny kontaktowej dla firm z branży ślubnej. Dokładamy wszelkich starań, aby konferencja stała się cennym źródłem wiedzy oraz inspiracją do poszukiwania twórczych rozwiązań w prowadzeniu własnego biznesu.

  Dodatkowe informacje i rejestracja na stronie konferencji: http://www.rezerwacje-slubne.pl/konferencja/

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj