Modna i świadoma eko-mama

  Coocoo pl Norlie 5Każda młoda, modna mama pragnie, by jej pociecha wyglądała równie pięknie jak ona sama. Dlatego też rynek mody dziecięcej przeżywa prawdziwy rozkwit. Rodzice mogą wybierać pośród szerokiej gamy produktów, a producenci nieustannie prześcigają się w przygotowywaniu coraz nowszych i atrakcyjniejszych ofert dla najmłodszych klientów. Jest to zjawisko pozytywne, ponieważ rodzice mają szansę świadomie decydować o wyborze ubranek czy akcesoriów dla swoich pociech. Jednak w trosce o malucha, przed pójściem na zakupy, warto przyjrzeć się bliżej towarom dostępnym na sklepowych półkach.

  Polacy, idąc za przykładem zachodnich sąsiadów, o wiele częściej zwracają uwagę na jakość i wykonanie kupowanych produktów. Wraz z rosnącymi wymaganiami zmienił się również punkt widzenia polskiego klienta, co znajduje swoje odbicie także w przemyśle dziecięcym. Do niedawna wśród rodziców panowało przeświadczenie, że nie warto jest inwestować w markowe, a co za tym idzie – droższe ubranka dla dzieci.

  Markowe ubranka – eko-inwestycja na lata

  Coraz głośniej mówi się o ekologicznym, zgodnym z naturą trybie życia, który znajduje coraz większą rzeszę zwolenników. Bycie eko nie jest już jedynie chwilową modą, lecz stało się sposobem na życie. Nie dziwi zatem fakt, że wybierając ubrania dla swoich pociech, rodzice szukają tych najwyższej jakości, które są wykonane z najlepszych materiałów.

  Z pewnością takie podejście do zakupów dla najmłodszych spotka się z krytyką wielu rodziców, należy jednak pamiętać o tym, że wrażliwa skóra dziecka jest wyjątkowo skłonna do wszelkiego rodzaju podrażnień i aby ich uniknąć, warto zainwestować w delikatne tkaniny.

  W trosce o zdrowie i komfort maluchów powstał butik www.coocoo.pl, który oferuje ekskluzywną odzież dziecięcą najwyższej jakości. Szeroki asortyment produktów, doskonałe materiały i przede wszystkim przepiękne wzory i kolory proponowanych ubranek, zadowolą nawet najwybredniejszego malucha. Rodzice, którzy śledzą modowe trendy, docenią nie tylko fantastyczny krój, ale również idealne wykonanie każdego produktu z bardzo bogatej oferty butiku.

  Niewątpliwą zaletą ubrań wysokiej jakości jest ich wyjątkowa trwałość – nawet po wielokrotnym praniu zachowują swój kształt i kolory. Jest to bardzo ważne, ponieważ zamiast wyrzucać za małe ubranka, które wciąż są w doskonałym stanie, można je przekazać młodszemu pokoleniu. Warto podkreślić, że wymiana ubrankami czy innymi akcesoriami dziecięcymi przeżywa w Polsce prawdziwy renesans – wstydliwy zwyczaj dziedziczenia ubrań z pokolenia na pokolenie stał się w ostatnich latach bardzo modny i eko-trendy.

  Ekorodzicielstwo, czyli szafing po polsku

  Idea szafingu jest bardzo prosta – to wymiana niepotrzebnego na potrzebne, czyli ubraniowy recycling ograniczający ilość odpadów, a przy tym dbający o zasób portfeli rodziców.

  W praktyce jest to spotkanie towarzyskie mam, podczas którego mogą one wymienić bądź kupić za symboliczną kwotę ubranka dla swoich dzieci. Szafing daje nie tylko możliwość nabycia prawdziwych „perełek”, ale pomaga dbać o zdrowie najmłodszych. Używane ubranka, które były już wielokrotnie prane, są całkowicie wolne od szkodliwych dla delikatnej skóry dziecka środków chemicznych, dzięki czemu nie występuje ryzyko podrażnienia.

  Asortyment butiku www.coocoo.pl wpisuje się w zamysł szafingu, gdzie jedynym kryterium przystąpienia do wymiany jest doskonały stan ubrań i akcesoriów. Zanim kupimy naszym maluchom kolejne produkty z tak zwanych „sieciówek”, zastanówmy się nad tym, czy nie lepiej zainwestować w markową odzież, która może służyć wielu pokoleniom.

  Pokażmy naszym dzieciom, że dzieląc się z innymi, dbamy przy okazji o środowisko. A dzielić warto się tylko tym, co dobre i trwałe.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj