RMA: Wybieramy najlepszy salon mody!

  Właśnie wystartowała IV edycja Konkursu Retail Marketing Awards. Zgłoś swój salon i odbierz laur dla najlepszego sklepu w branży mody.

  Wydawnictwo Promedia zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu Retail Marketing Awards na najlepszy sklep w branży mody. Udział w eliminacjach mogą wziąć zarówno typowo odzieżowe sklepy, jak i specjalistyczne salony oferujące bieliznę, biżuterię, obuwie czy galanterię. Konkurs jest skierowany do sieci handlowych, a także do pojedynczych niezależnych sklepów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września. Zwycięzca Retail Marketing Awards 2011 zostanie oficjalnie ogłoszony podczas III Kongresu Mody, 18 października w Łodzi.

  Zwycięzca Nagrody Głównej otrzymuje od Organizatora Konkursu m.in. stronicową publikację promującą Zwycięzcę Nagrody Głównej na łamach czasopisma branżowego Fashionbusiness.pl 1/12 i baner promujący Zwycięzcę na stronie www.promedia.biz.pl wyświetlany przez pół roku, a także audyt zwycięskiego salonu ufundowany i przeprowadzony przez firmę MarekBorowinski.com.

  Udział w Konkursie jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem na www.promedia.biz.pl oraz do przesyłania zgłoszeń e-mailem na adres: [email protected].

  Organizator i pomysłodawca Konkursu: Promedia Jerzy Osika

  Patronat medialny: OOHmagazine.pl, Galeriehandlowe.pl, Fashionmedia.pl, Fashionbusiness.pl, Moda Damska, Moda Męska.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj