Moda z najwyższej półki dla dzieci i młodzieży – Wójcik i Hot Oil w kieleckiej Galerii Echo

  Popularne i cenione marki Wójcik i Hot Oil wkraczają do Kielc. Już w najbliższy piątek (19 sierpnia br.) w Galerii Echo otwarte zostaną salony z odzieżą dziecięcą i młodzieżową polskiego producenta. Na klientów czekają wprowadzane właśnie do sklepów kolekcje Jesień-Zima 2011/2012 oraz bony zniżkowe.

  Marka Wójcik to lider na rynku ubrań w segmencie premium dla dzieci w wieku 0,5 – 12 lat. Oferta sklepu w kieleckiej Galerii Echo obejmie ubranka w rozmiarze 68 – 134 cm (linia Wójcik Kids) oraz w rozmiarze 122-158 cm (kolekcja Young). Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja Wójcik to ciepłe, stonowane barwy, subtelne połączenia, troska o każdy, nawet najmniejszy detal. Różnorodne propozycje, nadzwyczajnie eleganckie, inspirowane szlakami natury, dobre są na czarujący spacer, jak również zabawę czy zbliżający się początek roku szkolnego. Salon Wójcik w Galerii Echo będzie pierwszym punktem tej marki w woj. świętokrzyskim.

  Ubrania Hot Oil, projektowane i adresowane do aktywnych, pełnych energii i fascynacji światem młodych ludzi w wieku 7-14 lat, komponują się w oryginalne zestawienia o frapującym charakterze. Najnowsze propozycje marki na jesienne i zimowe dni opierają się na nietypowych dla tych pór roku kolorach: fiolecie, niebieskim, granacie, szarościach, zieleni i czerni. Nieodłącznym atrybutem stroju będzie szalik, niebanalnie zarzucony, owinięty wokół szyi lub opadający na ramiona.

  Wójcik chłopczyk zestaw1

  Salony marek Wójcik i Hot Oil otwarte zostaną łącznie z kielecką Galerią Echo. Na pierwszych klientów czekają bony uprawniające do 10 procentowej zniżki na kolejne zakupy z nowych kolekcji.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj