Digel powita wiosnę 2012 w Poznaniu

  Podczas najbliższej edycji Tragów Mody Poznań, 29-31 sierpnia, niemiecka marka Digel zaprezentuje już kolekcję na sezon wiosna-lato 2012.

  Digel to znany niemiecki producent odzieży męskiej. Historia marki sięga lat 30. XX wieku. Jej kolekcje cenią mężczyźni na całym świecie wskazując na wysoką jakość, elegancję i trafną interpretację najnowszych trendów mody. W bogatym asortymencie firmy znajdziemy zarówno eleganckie garnitury biznesowe, ślubne, jak i szeroką gamę odzieży casualowej, a także okryć oraz dodatków.

  Sezon wiosna-lato 2012 według marki Digel oscyluje wokół znamiennej dla ciepłych pór roku – lekkości i świeżości. Zadaniem mody proponowanej w tym sezonie jest podsycanie letniej atmosfery, wprowadzanie w wakacyjny nastrój.

  W tym sezonie styliści proponują trzy tematy kolorystyczne.

  NEWPORT TRAVEL to paleta odcieni szarości i wariacje na temat szarego i beżu, połączonych z miętą i cytrusami. Chłodne letnie pastele zyskały „zakurzoną” powierzchnię. Miejski look został zmodernizowany poprzez wprowadzenie nowego rodzaju elegancji w najczystszej postaci. Podstawowym przesłaniem jest nowoczesność i czystość. Jak zwykle aktualne jest powiedzenie „mniej znaczy więcej”. Niezobowiązująco, lekko to strzał w „10”.

  Kolejny temat kolorystyczny występuje pod nazwą L.A. HOLIDAY i obejmuje gamę błękitów, granatów i bieli. Wśród kombinacji kolorystycznych występują: lazur/jasny niebieski, trawa/jasny zielony oraz turkus/szmaragd. Klasyczne elementy zostały zinterpretowane ironicznie poprzez dodanie sportowych akcentów. Takie połączenie daje efekt zrelaksowanej, rekreacyjnej elegancji doprawionej szczyptą stylu casual.

  NATURAL RESORT to z kolei gama naturalnych kolorów i drewnianych tonów typu beż, piasek, tytoń, oliwka, palma występujących w połączeniu z czerwienią lawy, ciemną czerwienią i różą. Dominuje tu miejski styl safari w połączeniu z elementami stylu sportowego i casual.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj