BEAUTIFUL STORY RESERVED – kulisy kolejnej pięknej historii

  Jesienno-zimowa kampania BEAUTIFUL STORY RESERVED to portrety Sashy Pivovarowej, rosyjskiej top modelki i Brytyjczyka Jacey’a Elthalion’a, postaci znanych z największych pokazów i światowych kampanii reklamowych. Piękni i spełnieni bohaterowie odwiedzili wraz z RESERVED Paryż – wyjątkowe dla mody i sztuki miasto. Agata Pospieszyńska, w swoim fotograficznym reportażu, odkrywa kulisy i niepowtarzalną atmosferę, towarzyszącą powstawaniu tej niezwykłej sesji.

  W sezonie jesień-zima 2011/12 swoje piękne historie opowiedzieli marce RESERVED – Sasha Pivovarova, jedna z najbardziej zjawiskowych modelek świata i zmysłowy brytyjski top model Jacey Elthalion, tłem opowieści stał się magiczny Paryż, który jak żadne inne europejskie miasto przyprawia o zawrót głowy. Tu wszystko jest możliwe, spełniają się marzenia, a każdy dzień jest inny od poprzedniego. W trakcie sesji Sasha i Jacey odkrywali przed polską ekipą swoje ulubione miejsca i byli świetnymi towarzyszami miejskiej włóczęgi. W przestrzeni paryskiej architektury, top modelka hipnotyzowała spojrzeniem i flirtowała z obiektywem aparatu, profesjonalnie prezentowała ubrania z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji RESERVED.

  Sasha wzięła udział w kampanii RESERVED, ponieważ BEAUTIFUL STORY, to coś więcej niż tylko piękna historia, to odwaga, prawdziwe emocje, ideały, realizowane marzenia. To po prostu styl życia, podobny do tego, który sama prowadzi. – Mam piękne, pełne wrażeń życie, szczęśliwą rodzinę, ukochanego męża i pracę, którą kocham. Dla mnie to piękna historia- mówi Sasha.

  Równie dobrze w świecie BEAUTIFUL STORY RESERVED odnalazł się Jacey Elthalion, który w bardzo krótkim czasie osiągnął wszystko to, o czym może marzyć chłopak wkraczający w świat modellingu.

  Autorką zdjęć backstage po raz kolejny została Agata Pospieszyńska, która  doskonale oddała klimat panujący za kulisami kampanii: skupienie, ciężką pracę, ale także świetną zabawę i serdeczną atmosferę.

  -To było niesamowite doświadczenie. Praca w Paryżu z jedną z topowych modelek na świecie daje bardzo duże możliwości. Paryż, to miasto miłośników kawy, romantycznych uliczek, wielkiej sztuki i ponadczasowej mody. Sasha świetnie tu

  się odnalazła. Byłam mile zaskoczona, że poza tym, że jest zjawiskowo piękna, jest również bardzo ciekawą osobą, ma wiele zainteresowań. Na plan przychodziłyśmy z przyjemnością, a po zakończeniu zdjęć chętnie spędzaliśmy razem czas. Ta współpraca zdecydowanie należy do najlepszych w mojej karierze!- podsumowuje Agata Pospieszyńska czas spędzony na sesji w Paryżu.

  Już wkrótce rozpocznie się kampania wizerunkowa BEAUTIFUL STORY RESERVED, której autorami są Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj