H&M, Orsay i Martes Sport w Galerii Niwa w Oświęcimiu

    Firma Master Management, która jest odpowiedzialna za wynajem II fazy centrum handlowego Galeria Niwa w Oświęcimiu, podpisała umowy najmu powierzchni handlowej z następującymi firmami: H&M, Orsay oraz Martes Sport. W chwili obecnej 80% powierzchni w II fazie Galerii Niwa zostało wynajęte. Otwarcie nowej części centrum handlowego jest planowane na listopad 2011 r. Także w istniejącej części obiektu pojawią się nowi najemcy m.in. AmRest Sp. z o.o. z restauracją KFC w wersji Drive Thru oraz butik Lee & Wrangler.

    – Jest mi miło ogłosić, że w chwili obecnej II faza Galerii Niwa jest wynajęta w 80% – powiedziała Katarzyna Socha, dyrektor ds. wynajmu w firmie Master Management. – Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami, dlatego liczymy, że przed oficjalnym otwarciem II fazy Galerii Niwa, które jest planowane na listopad 2011 r., uda nam się wynająć wszystkie lokale w nowej części centrum handlowego.

    Galeria Niwa jest zlokalizowana na 3-hektarowej działce położonej przy ulicy Powstańców Śląskich, w odległości zaledwie około 2 kilometrów od centrum Oświęcimia. Centrum handlowe o całkowitej powierzchni około 9 700 mkw., składające się z jednego budynku piętrowego, zostanie powiększone o dodatkowe 4 000 mkw. powierzchni handlowej ulokowanej na trzech poziomach. W nowej części galerii poza powierzchnią handlową powstanie czterosalowe kino Planet Cinema z opcją wyświetlania filmów w formacie 3D, strefa gastronomiczna oraz plac zabaw dla dzieci. Dla zmotoryzowanych klientów Galerii Niwa przygotowany został parking podziemny z 312 miejscami postojowymi oraz parking naziemny ze 155 miejscami. Inwestorem projektu jest firma Ramsay Sp. z o.o. Firma Master Management odpowiada za wynajem oraz zarządzanie Galerią Niwa. Projekt centrum handlowego został przygotowany przez „BORM_projekt” Sp. z o.o., a generalnym wykonawcą jest Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „BUDUS” S.A.

    źródło: FashionBusiness.pl