Targi IDEALNY DOM i WNĘTRZE 2011 – 15-17 września EXPO XXI, Warszawa – TRENDY, INNOWACJE, DESIGN

  Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2011 to największe spotkanie przedstawicieli branży wnętrzarskiej w Warszawie. Wystawcami targów są producenci i dystrybutorzy mebli oraz artykułów, akcesoriów i dodatków wnętrzarskich tj. tkanin, płytek ceramicznych, armatury łazienkowej i kuchennej, podłóg, okien i drzwi, sprzętu audio-video, RTV, oświetlenia, systemów typu „inteligentny budynek”, farb i tapet oraz wszelkich artykułów dekoracyjnych.

  Największą grupą odwiedzających wystawę są architekci i projektanci wnętrz, styliści i aranżerzy, a także właściciele i managerowie sklepów meblowych, centrów i parków handlowych, hotelarze i restauratorzy. Znacząca grupę stanowią także indywidualni zwiedzający – mieszkańcy Warszawy i okolic. Są to jedyne, wyłącznie wnętrzarskie, targi w Warszawie.

  W tym roku wielka rolę na targach odegra specjalnie wydzielona na hali targowej Strefa Designu. Jest to powierzchnia, na której zaprezentują swoje najlepsze wzornictwo takie firmy jak ALESSI, KLIMEK&KLUŚ, LAMPE BERGER DE PARIS, NOTI, ROSENTHAL oraz VILLA ITALIA. Będzie można także podziwiać najciekawsze projekty studentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej ASP, a także bardzo dzisiaj popularne przedmioty eko-designu.

  Ponadto wystawcy będą mieli okazję wziąć udział w konkursach na Najbardziej Innowacyjny Produkt Targów i na Najlepszy Wyrób Targów. Zwycięzców poznamy już pierwszego dnia targów podczas uroczystego otwarcia.

  Kolejna, czwarta już, edycja Targów IDELANY DOM i WNĘTRZE, która odbędzie się w dniach 15-17 września 2011, to jeszcze więcej profesjonalnych zwiedzających.

  Rok 2011 zapowiada się znakomicie w branży wyposażenia wnętrz. Otwierają się nowe sklepy, przybywa importerów, rośnie eksport i popyt wewnętrzny.

  To rodzi nowe potrzeby, a Targi IDEALNY DOM i WNĘTRZE mają ambicję sprostać tym wymaganiom.

  Podczas trzech dni targowych organizowane są liczne seminaria i konferencje dla branżystów, wśród których do najważniejszych należą:

  • Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz, na którym autorytety w branży przedstawią trendy na 2012 rok, a nasi wystawcy zaprezentują swoje najlepsze produkty i rozwiązania. Spotkanie to skupia ponad 300 projektantów i architektów wnętrz z całej Polski! W tym roku gościem specjalnym seminarium jest uznany w świecie projektant Tomek Rygalik.
  • Szkolenia dla managerów sklepów meblowych i z wyposażeniem wnętrz. Podczas tego spotkania specjaliści od Visual merchandisingu pokażą jak urządzić sklep i witrynę sklepową aby zwiększyć obrót i zdobyć lojalność klienta, powiedzą również jak umiejętnie rozmawiać z klientem i jak prawidłowo rozpoznać jego potrzeby.

  Targi IDEALNY DOM i WNĘTRZE to także inspiracje dla klienta indywidualnego. To dla niego właśnie zorganizowanych zostanie szereg pokazów aranżacyjnych, konkursy i losowanie nagród. Dodatkowym atutem Targów IDEALNY DOM i WNETRZE jest zbieżność jednego dnia z targami mieszkaniowymi. W sobotę 17 września na hali targowej nr 4 w EXPO XXI rozpoczynają się największe i najbardziej znaczące targi mieszkaniowe nowyadres.pl .

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj