Fashion Retail Forum: profesjonalni handlowcy w modzie

  Podczas sierpniowych Targów Mody Poznań handlowcy z branży mody będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych seminariach w ramach 3. edycji Fashion Retail Forum.

  29 sierpnia 2011 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Fashion Retail Forum – cykl wykładów dla przedstawicieli handlu detalicznego z branży odzieżowej i obuwniczej. Forum organizują już trzeci raz MTP i wydawnictwo Promedia Jerzy Osika. Impreza towarzyszy Targom Mody Poznań i została powołana głównie z myślą o potrzebach ich wystawców i gości. Fashion Retail Forum od pierwszej edycji cieszy się ogromnym zainteresowaniem branży. Jego uczestnicy chwalą sobie zdobytą tam wiedzę i kontakty, które pomagają im w prowadzeniu biznesu.

  Podczas najbliższego Forum słuchacze dowiedzą się, jak wykorzystywać social media (o mediach społecznościowych opowie przedstawiciel Facebooka na Polskę). Będą też wykłady o marce w sklepach mutlibrandowych, najlepszych sposobach prezentacji produktów w wysyłkach e-mailowych, a także o radzeniu sobie z obiekcjami klientów. W programie znajdzie się również wykład prawnika na temat transakcji handlowych i odpowiedzialności za ich prawidłowe wykonanie.

  Wszystkie prelekcje będą prowadzone przez specjalistów praktyków z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

  Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 5 – speaker`s corner, godz. 12.00 – 16.45

   

  Fot. Adam Zandecki, MTP

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj