Kobieta współczesna w stylu boho – nowa marka Lizzie Fortunato w Kate&Kate

  Elegancka biżuteria nie musi być ograniczona do diamentów, złota i pereł. Luksusowe i stylowe może być także ich połączenie z materiałami mniej szlachetnymi, jak sznurek czy drewno. Taka filozofia przyświeca dwóm siostrom z Nowego Jorku tworzącym markę Lizzie Fortunato – dostępną teraz w Kate&Kate.

  Projekty bliźniaczek – Elizabeth i Katherin Fortunato dowodzą, że ekskluzywna biżuteria może być oryginalna i unikatowa. Siostry umiejętnie łączą szmaragdy i diamenty z materiałami pochodzącymi z recyklingu. W swoich kolekcjach wykorzystują różne formy i faktury, chętnie tworzą w drzewie kokosowym pochodzącym z Ameryki Środkowej, dodają do naszyjników fragmenty kości wieloryba czy naturalne pióra.

  „Lizzie Fortunato to marka designerska, niezwykle oryginalna. Taka, jak współczesne kobiety, które lubią się bawić swoim stylem, zmieniać wygląd, łączyć pozornie sprzeczne formy. Biżuteria Fortunato to pochwała nowoczesnej kobiecości: różnorodnej, czasami szalonej, ale przede wszystkim wolnej i odważnej” – powiedziała Katarzyna Rychlewska, właścicielka firmy Kate&Kate.

  Nowa biżuteria dostępna w Kate&Kate nawiązuje do stylu boho-chic – idealnego na lato, bo teraz bardziej niż kiedy indziej, mamy ochotę na kontakt z naturą. Inspiracje Lizzie Fortunato są niezwykle różnorodne: z jednej strony jest to sztuka japońska, ale także moda meksykańska rękodzieło afrykańskie czy estetyka Indian. Etniczny styl, frędzle, ostre geometryczne kształty, ręcznie naszywane elementy, różnobarwne koraliki, folkowe hafty, naturalne materiały – to cechy charakterystyczne tej biżuterii.

  Kate&Kate wybierając współpracujących z marką projektantów, pragnie przede wszystkim prezentować różne odsłony współczesnej kobiecości. Tak jest i tym razem. Projekty Lizzie Fortunato przeznaczone są dla niebanalnych, wolnych i otwartych na modę kobiet. Idealne będą dla pań, które nie są ograniczone sztywnym dress codem, lubią odrobinę szaleństwa i bohemy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj