Zapraszamy na VII WARSAW SALSA FESTIWAL 11-13.XI.2011

  Na trzy listopadowe dni Warszawa stanie się stolicą kultury latynoskiej. W dniach 11-13.XI.2011 odbędzie się VII Międzynarodowy Festiwal Salsowy, znany pod nazwą Warsaw Salsa Festival. Znakomici tancerze z całego świata opanują stolicę gorącymi, brawurowymi rytmami!

  W tym magicznym okresie cała stolica tańczy salsę – nie może zabraknąć i Was!

  Wirujące falbany, krótkie spódniczki, zmysłowe ponętne ciała, kolorowe makijaże, eleganckie garnitury lub po prostu: miejski, uliczny styl odnajdziesz w samym środku, pozornie ponurego miesiąca, jakim jest listopad! Dzięki kubańskiej atmosferze Warsaw Salsa Festival, naszym wybitnym performerom i artystom stolica zmienia się w samo centrum latynoskiego dowodzenia!

  W tym roku mamy zaszczyt gościć Maykela Fontsa – kubańskiego celebrytę, absolwenta Tropicany, Maykel Fonts po raz pierwszy przybywa do Polski na Warsaw Salsa Festival! Wykształcenie w tańcu klasycznym, tańcach afrokubańskich i rumbie, charyzmatyczna osobowość oraz niezwykła interpretacja muzyki czynią go jednym z najbardziej rozchwytywanych Kubańczyków na międzynarodowej scenie salsowej. Niezwykłe połączenie tańca klasycznego z latynoskimi tańcami ulicznym czynią go mistrzem. Mówią o nim że nawet „białego” nauczy tańczyć rumbę kubańską. Przekonajcie się sami! Galeria zdjęć artysty dostępna jest pod linkiem:
  http://www.wix.com/maykel/fonts/biografia———_copy1#!__biografia———_copy1/gallery-photo.

  Ponadto, również po raz pierwszy w Polsce – Dvir i Dori jedna z czołowych par na izraelskiej scenie salsowej, mistrzowie bachaty, z ponad 27 milionową publicznością na Youtubie najbardziej rozpoznawalnego pokazu bachaty Te extraño – czyli Jorge Ataca i La Alemana z USA. Pasty i Josta (Curacao/Holandia) – On, wychowany na Karaibach doskonale czuje muzykę, zaraża swym pozytywnym uśmiechem, luzem i swobodą w tańcu oraz ekspresją własnego, niepowatrzalnego stylu. Ona zwiewna, giętka, elegancka i dostojna, nieco chłodna. Razem tworzą bomastyczną ekspresję sceniczną w zouku brazylijskim – najmodniejszym obecnie stylu z grupy carribian dances w Europie.

  W tym roku podczas VII WSF nastąpi premiera Zumbathon – maratonu zumby. Zumba to obecnie jeden z najmodniejszych kierunków taneczno-rozrywkowych w USA, który wielkimi krokami wchodzi także do Polski. W kolumbijskim slangu zumba oznacza „baw się i ruszaj”, a tak naprawdę to innowacyjna forma fitness zainspirowana latynoskimi rytmami! Festiwalową rozgrzewkę przez 3 dni poprowadzi gwiazda Zumby  Herman Melo (Kolumbia/Paryż).

  Mamy ambicje stać się największym festiwalem promującym wszystkie style latynoskie w Europie. Dziś salsa to już za mało, po wielu latach ludzie oczekują różnorodności. Na imprezach mamy 4 różne parkiety z salsą i mambo, chilloutowym zoukiem oraz kizombą, energetycznymi stylami kubańskimi i jamajskimi oraz zumbą-prawdziwą latynoską imprezą, gdzie nie istnieją żadne reguły. Taniec to styl życia, grupowe przeżycie cieszących się ludzi. Przychodzą do nas osoby w każdym wieku – wyznaje Anna Chagowska – dyrektor artystyczna oraz współorganizatorka Warsaw Salsa Festival.

  Myślisz, że Warsaw Salsa Festival to wydarzenie tylko dla profesjonalnych tancerzy?

  Nic bardziej mylnego! W międzynarodowej atmosferze przewidujemy strefę zajęć dla osób zupełnie początkujących. Czeka na was 80 godzin warsztatów, dogodne lokalizacje w Śródmieściu, brawurowe sławy tańca, najlepsi DJ-e, imprezy do rana. Zaplanujcie warszawski, listopadowy weekend jako przedłużenie tegorocznych wakacji.

  Znajdź swój rytm! Poznaj nowych ludzi! Zabaw się z nami podczas VII WSF 11-13.XI. Udowodnimy że tańczyć salsę można już po jednym weekendzie!

  Więcej na: www.salsafestival.pl

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj