Świeży oddech to pierwszy krok do pewności siebie

  Aż 44% Polaków uważa, że nieświeży oddech wpływa na ich pewność siebie. Poczucie świeżości pozwala na szeroki uśmiech, swobodne zachowanie i może nie tylko poprawić nam nastrój, ale także poprzez dodanie wiary we własne możliwości, pozytywnie oddziaływać na nasze kontakty z otoczeniem.

  Dlatego specjaliści z Laboratorium Vademecum opracowali proste i szybkie sposoby na świeży oddech w każdym miejscu i o każdej porze.

  Jak zadbać o świeży oddech i odzyskać pewność siebie?
  Miej zawsze przy sobie pastę do zębów. Czasami nie wystarcza rutynowe umycie zębów rano i wieczorem. Jeżeli masz możliwość, myj zęby po każdym posiłku. Bywa jednak, że w chwilach dużego pośpiechu, w podróży, przy braku czasu i możliwości mycia zębów, możesz nagle poczuć dyskomfort związany z niemiłym zapachem z ust. Wtedy idealnym rozwiązaniem są produkty 2w1 stanowiące połączenie pasty do zębów z płynem do płukania ust. Dzięki temu świeży oddech możesz odzyskać w dowolnej chwili. Wystarczy wycisnąć bezpośrednio do ust trochę pasty 2in1 i wypłukać wodą. Preparat rozpuści się w wodzie i tak powstały płyn o działaniu antybakteryjnym, dotrze do wszystkich zakątków jamy ustnej, a zawarte w nim olejki eteryczne pozwolą odzyskać świeży oddech i przywrócić pewność siebie.
  Nie masz przy sobie pasty 2in1? Spróbuj zastosować starą metodę naszych dziadków. Żuj goździki, natkę pietruszki czy koperku. Neutralizują one nieprzyjemny zapach. Skuteczne są również napary z szałwii i rumianku, które działają antybakteryjnie i odświeżają oddech.
  Pij dużo wody. Płyny po prostu wypłukują resztki jedzenia, a dodatkowo woda nie zawiera substancji słodzących i barwników.
  Pamiętaj również, aby na kilka godzin przed spotkaniem czy pracą powstrzymać się od jedzenia czosnku i cebuli oraz innych ostrych przypraw. Zapach, jaki wywołują, może wydobywać się czasami także z pęcherzyków płucnych, nie tylko z jamy ustnej.
  Dla każdego coś dobrego
  Marka Vademecum, odpowiadając na indywidualne potrzeby konsumentów, przygotowała kilka propozycji produktów do mycia zębów, odświeżających oddech. Pasty 2in1 16h Xtra Fresh i Menthol Fresh to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć całodobową kontrolę nad swoim oddechem. Zastosowanie Vademecum 2in1 jako płynu do płukania jamy ustnej pozwoli w prosty i szybki sposób odświeżyć oddech w każdym miejscu i o każdej porze.
  Dla osób, które wolą tradycyjne pasty w tubkach, o delikatniejszym miętowym smaku, proponujemy Vademecum Xtra Fresh & White. To idealny produkt do codziennej higieny jamy ustnej, który pozwala zachować świeży oddech nawet przez 16 godzin.

  Produkty Vademecum 2in1 to połączenia past do zębów z antybakteryjnym płynem do płukania ust. Klinicznie przebadana formuła produktu zapewnia skuteczne czyszczenie trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych, gdyż podczas plukania zębów preparat rozpuszcza się w wodzie i działa jak antybakteryjny, odświeżający płyn do płukania.
  Wygodne opakowanie i dobre zabezpieczenie przed wydostawaniem się płynu na zewnątrz w postaci zatyczki sprawia, że pasta może stanowić stały element wyposażenia naszej torebki lub bagażu.
  Vademecum 2in1 Menthol Fresh przyjemnie odświeża oddech do 12 godzin. Pasta pomaga również chronić przed powstawaniem kamienia nazębnego i przebarwień. Równocześnie fluorek sodu (1450 ppm F-) pomaga wzmocnić odporność zębów i chronić je przed ubytkami. Dla tych, którzy preferują poczucie ekstremalnie intensywnej świeżości, marka Vademecum proponuje pastę 2in1 16h Xtra Fresh, która zawiera dodatkową dawkę mentolu zapewniającego świeży oddech aż do 16 godzin!
  Rekomendowana cena to około 6 zł za 75 ml.
  Vademecum Xtra Fresh & White w tradycyjnej tubce to unikalna kombinacja lodowej mięty i kompleksu wybielającego, który zapewnia świeży oddech trwający aż do 16 godzin i naturalnie białe zęby już po 10 dniach stosowania. Skład pasty wzbogacono także o ekstrakty arniki, melisy, dziurawca i szałwi, które działają odświeżająco, jak również przeciwzapalnie. Dodatkowo pasta posiada intensywne właściwości przywracania naturalnej bieli zębów, ale jest równocześnie bezpieczna dla szkliwa zębów. Natomiast zawarta w jej formule sól cynku, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, pomaga zapobiegać tworzeniu się kamienia, zaś fluorek sodu efektywnie wspomaga szkliwo zębów.
  Rekomendowana cena to około 6 zł za 75 ml.

  Vademecum 2in1 16h Xtra Fresh oraz Vademecum Xtra Fresh & White otrzymały nagrodę Produkt Roku 2011.

  Więcej informacji: www.vademecumexpert.pl, www.henkel.pl

  ***
  Laboratorium Vademecum to program, którego celem jest pomoc w zdefiniowaniu indywidualnych potrzeb związanych z higieną jamy ustnej. W ramach programu eksperci, w oparciu o wiedzę, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania stomatologiczne, rekomendują jak zadbać o perfekcyjny uśmiech.

  ***
  Henkel oferuje na całym świecie wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: środków piorących i czystości, kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Założona w 1876 roku firma jest światowym liderem w branżach produktów konsumenckich oraz dla przemysłu, oferując tak znane marki jak Persil, Schwarzkopf i Loctite. Henkel zatrudnia 48 tysięcy pracowników. W 2010 roku wartość sprzedaży wyniosła 15,1 miliarda euro, a skorygowany zysk operacyjny 1,86 miliarda euro. Akcje uprzywilejowane Henkla wchodzą w skład najważniejszego niemieckiego indeksu giełdowego DAX, a sama spółka jest ujmowana w rankingu Fortune Global 500.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj