Nowość w ofercie First Austria – ekspres ciśnieniowy do kawy

  Trudno wyobrazić sobie początek dnia bez filiżanki dobrej kawy. Kremowa pianka, delikatna konsystencja i niepowtarzalny smak natychmiast wprawiają w dobry nastrój. Z pomocą nowego ciśnieniowego ekspresu do kawy marki First Austria przygotowanie ulubionego napoju potrwa dosłownie chwilę.
  Kawa rozpuszczalna nie smakuje tak dobrze, jak przygotowana z pomocą ekspresu ciśnieniowego. Nie zawiera także odpowiedniej ilości przeciwutleniaczy, które są niezbędne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. W przypadku kilkuosobowej rodziny, w której każdy z domowników ma swoje kawowe zwyczaje, użycie ekspresu ciśnieniowego pozwoli cieszyć się smakiem ulubionego espresso lub cappuccino w dowolnym momencie. W urządzeniu marki First Austria woda podgrzana do około 90°C przepływa pod ciśnieniem 4 barów przez sitko, w którym znajduje się zmielona kawa, prosto do dzbanka. Dzięki dyszy do spieniania mleka można dodatkowo przygotować lekką piankę, która nadaje kawie wyjątkowego aromatu. Ekspres austriackiego producenta wyposażono ponadto w termiczny dzbanek, dłużej utrzymujący wyższą temperaturę ulubionego napoju.

  Ekspres ciśnieniowy marki First Austria z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych form. Ergonomiczny kształt urządzenia i przyjazne wzornictwo sprawiają, że urządzenie będzie się dobrze komponowało w każdej kuchni. Sprzęt zawiera polską instrukcję. W przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja

  Parametry FA 5475-1:
  – pojemność: 4 kubki
  – 4 bar
  – system ciśnieniowy do espresso
  – włącznik funkcyjny
  – wyjmowany pojemnik na wodę
  – dysza do spieniania
  moc: 800W

  Cena: 130 zł

  5475 1

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj