Baśniowe meble dla dziecka – „Barcelona” marki Pinio

  Barcelona szczyci się tytułem jednego z najpiękniejszych miast Europy. Niezwykłe oblicze nadają jej przede wszystkim budowle najsłynniejszego Katalończyka – mistrza Antonio Gaudiego, o którym mówi się, że tworzy architekturę z krainy baśni. Kolekcja „Barcelona” marki Pinio nie bez powodu nosi taką właśnie nazwę – dzięki niej stworzymy dziecku pokój jak z bajki, nie popadając przy tym w aranżacyjny banał.

  Ciężko się dziwić, dlaczego wielu ludzi błędnie uważa Barcelonę za stolicę Hiszpanii. Wspaniałe położenie na niewysokich wzgórzach, które łagodnie obniżają się ku złocistym plażom wybrzeża Morza Śródziemnego nadaje miastu niepowtarzalny charakter. Dodajmy do tego jedyną w swoim rodzaju architekturę, unikalny styl, zapierające dech w piersiach zabytki oraz cudowną atmosferę pełną życia. Tutaj nie tylko domy i kościoły, ale nawet ławki są dziełami sztuki!
  Kolekcja „Barcelona” to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem. Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, jasne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. „Barcelona” adresowana jest zarówno do pokoików maluszków jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze i dłużej.
  „Barcelona” nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: „El Rey”, „La Camiseta”, „La Prenda” czy „El Abrigo” to tylko propozycje dekorów. Na specjalne życzenie klienta, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka.
  Kolekcja Pinio „Barcelona” dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym – białym i ciepłym, kremowym.
  Pinio, marka należąca do firmy Drewnostyl, urzeka swoją prostotą i ponadczasowym wzornictwem. To meble na lata, nie tylko ze względu na solidne wykonanie i naturalne sosnowe drewno. Dzięki klasycznym bryłom w jasnej kolorystyce, meble Pinio gwarantują nieskończoną możliwość aranżacji, w zależności od panujących trendów i własnej inwencji twórczej.

  barcelona aranz 01 JPG

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj