Kostka myjąca Dove rekomendowana przez dermatologów

  Kostka myjąca od wielu lat ma swoich zagorzałych fanów, dla których jest najlepszym kosmetykiem do mycia. Zdaniem dermatologów taki sposób oczyszczania skóry to świetny wybór. Kostka myjąca Dove od ponad pół wieku myje, nawilża i pielęgnuje skórę kobiet na całym świecie, od niedawna jej stosowanie rekomenduje również Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.
  Specjalnie opracowana receptura kostki myjącej Dove, sprawia, że produkt od lat cieszy się uznaniem konsumentek i jest jednym z najbardziej rozpoznawanych kosmetyków. Jej pojawienie się na rynku stworzyło alternatywę dla zwykłych mydeł, co na zawsze zmieniło podejście do codziennej pielęgnacji skóry. Już w latach 70-tych niezależne badania kliniczne przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych udowodniły, że jest ona łagodniejsza od wszystkich wiodących ówcześnie na rynku mydeł, nawet tych przeznaczonych do skóry wrażliwej. Dziś, kultową i niezastąpioną kostkę Dove, polecają również polscy dermatolodzy.
  Kostka myjąca Dove działa oczyszczająco, ale w przeciwieństwie do zwykłego mydła nie wysusza skóry, a nawet poprawia jej stan. Swoje nawilżające działanie zawdzięcza starannie dobranym składnikom myjącym i ¼ kremu nawilżającego. Obecny w produkcie, bardzo łagodny związek DEFI jest odpowiedzialny za zachowanie naturalnej bariery skóry i nie narusza jej warstwy rogowej, jak inne kosmetyki. Dzięki temu, po umyciu nie mamy nieprzyjemnego uczucia „ściągnięcia”, a nawet podrażnienia czy swędzenia. Zdaniem specjalistów kostka Dove poprawia także koloryt i całościowy wygląd skóry.
  – Badania laboratoryjne potwierdziły, że kostka myjąca Dove nie tylko myje, ale również skutecznie nawilża skórę. Może być stosowana do codziennej pielęgnacji nawet skóry wrażliwej. – argumentuje przyznanie kostce rekomendacji Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego jego prezes, profesor Jacek Szepietowski.
  Naturalny odczyn pH kostki sprawia, że może być stosowana również do mycia wrażliwej skóry twarzy. Używanie kostki myjącej Dove, zamiast zwykłego mydła zapewnia zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, gładkość i elastyczność skóry.
  – „Regularne stosowanie zwykłego mydła może zaburzać prawidłowe funkcjonowanie skóry. Tylko kremowa kostka Dove zawiera specjalnie opracowany kompleks niezwykle łagodnych składników myjących oraz naturalnych dla skóry lipidów, które w czasie mycia wnikają i uzupełniają ubytki w skórze. Kostka Dove jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, do każdego typu skóry. Jest zalecana nawet dla skóry problemowej – atopowej, cery z trądzikiem oraz naczynkowej i wrażliwej.” – mówi Ania Szachewicz z firmy Unilever.”

  *****
  Kosmetyki marki Dove są produkowane i dystrybuowane przez międzynarodową firmę Unilever. Dove to kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, stosowane przez kobiety na całym świecie. Pierwszym, historycznym kosmetykiem Dove była kostka myjąca, która jest obecna na rynku od lat 50′. Dove to marka oparta na prostej i ponadczasowej zasadzie: tworzenia kosmetyków, które doskonale pielęgnują, podwyższają standardy jakości każdej linii kosmetycznej, w której się pojawiają. Misją marki Dove jest sprawiać, aby wszystkie kobiety czuły się piękne każdego dnia. Marka Dove pokazuje w reklamach prawdziwe kobiety, nie modelki.www.facebook.com/dove

  Dove kremowa kostka myjąca 100g

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj