Kolekcja F-HOOKER marki Né Comme Ça

  Inspiracją dla powstania kolekcji była przede wszystkim kobieta. Nie jako ciało czy płeć – lecz jako charakter i pewna dojrzałość. Kobieca, sensualna, wyzwolona – te epitety najdosadniej charakteryzują sylwetkę kolekcji.

  Każdy projekt to nie tylko tkanina czy forma, lecz przede wszystkim emocje, które kryją się za pojedyńczym kompletem czy sukienką. Każdy element kolekcji to przesłanie, swoisty pakiet przeżyć, które przelane na papier, a następnie powołane do życia odzwierciedlają idee twórców.

  Istotna jest także techniczna strona powstawania kolekcji. Użyte tkaniny i materiały są starannie wyselekcjonowane i dobrane pod względem wzajemnego komponowania się. Estetyczna strona kolekcji jest niezwykle ważna dlatego nawet takie elementy jak zamek czy zapięcie są wybrane z ogromną starannością.

  Kreacje Né Comme Ça to nie tylko ubrania, to pewna forma ukazywania światu pewnego stylu bycia, przesłania na temat samego siebie oraz świadomości swego piękna.

  Kolekcja dostępna na stronie http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/290,man/

  INFO O POKAZIE:

  BED CELEBRATES FASHION to pierwsza z cyklu imprez poświęconych „high fashion”. Najmodniejszy klub w mieście w zderzeniu z luksusowymi markami to gwarancja niepowtarzalnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

  Z tego właśnie powodu klub Bed postanowił we współpracy z marką Né Comme Ça zaprosić wszystkich miłośników mody i luksusu na wyjątkowy wieczór pod hasłem blichtru i luksusu. Orientalne wnętrza klubu i lekko tajemniczy klimat dodadzą szyku całej imprezie. Bed Club jest synonimem klasy podobnie jak i marka Né Comme Ça – jest zatem pewne, że duet ten zapewni wszystkim uczestniczącym w imprezie BED CELEBRATES FASHION rozrywkę na najwyższym poziomie.

  W ramach pierwszej edycji BED CELEBRATES FASHION zobaczymy pokaz kolekcji F-HOOKER marki Né Comme Ça. Projekty skierowane są do odbiorców świadomych siebie, oczekujących mody na najwyższym poziomie.

  BANNER

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj