Grzejnik Afro – idealny do nowoczesnych wnętrz

  Specjaliści od aranżacji wnętrz coraz częściej odchodzą od jaskrawych pomieszczeń, ścian zakrytych wieloma ozdobami, etc. Obecnie przestrzenie mogą pozostać puste, białe, bo za ozdoby zaczynają służyć sprzęty codziennego użytku, do niedawna nawet uznawane za szpetne. Jedną z takich innowacji są modne grzejniki, które przyjmują oryginalne kształty i kolory.
  Panuje obecnie trend na nowoczesne, wyraziste, a czasem nawet ekscentryczne wnętrza. Designerzy prześcigają się w projektowaniu sprzętów codziennego użytku, którym nadają niebanalne, oryginalne formy i wzory. Dzięki temu przestrzeń wokół nas nabiera innego wymiaru. Mało jest aktualnie rzeczy, które jeszcze chcielibyśmy chować, zakrywać. Współcześnie tendencja jest odwrotna – odkrywamy, co było dawniej ukryte. Możemy sobie na to pozwolić dzięki nadzwyczajnym designerskim rozwiązaniom. Teraz już niekoniecznie obraz, plakat czy kolor ściany decyduje o oryginalności i charakterze wnętrza.
  Modowe trendy głoszą, że eksponowanie na pierwszy plan oryginalnych grzejników należy od niedawna do jednego z najpopularniejszych rozwiązań w nowoczesnych wystrojach wnętrz. Dlatego też producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych modeli. INSTAL-PROJEKT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów i proponuje grzejnik Afro z grupy Modulus.
  Afro to grzejnik znakomicie pasujący do nowoczesnych, wysokich, przestronnych wnętrz – szeroka gama rozmiarów oraz możliwość ich precyzyjnego doboru sprawia, że zawsze można wybrać wariant dokładnie dopasowany do danej lokalizacji. Jego strzelista forma sprawia, że bardzo interesująco wygląda umieszczony na różnego rodzaju filarach lub innych wąskich fragmentach ścian, dzięki czemu podkreśla wysokość pomieszczenia. Dobrze wyglądałby również w budynku starego budownictwa w niedalekiej odległości od wysokiego okna. Można go oczywiście montować także w innych miejscach. Afro sprawdza się również we wnętrzach typu loft, pasuje do wyeksponowanych instalacji, technicznych detali i konstrukcji.

  Instal Projekt zdjecie 013 grzejnik AFRO projekt RomanGawłowski1

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj