Caterpillar Kellan Canvas – obraz miasta

  Zdjęcie. Sekundy zatrzymane w pamięci. Obraz silniejszy od setek słów. Dzięki niemu miasto, to coś więcej, niż tylko zgiełk. To detale, które czekają na Twoją uwagę. Aby je dostrzec, musisz patrzeć w górę. Nie martw się o rzeczywistość pod nogami. Buty Caterpillar Kellan Canvas pozwolą Ci skupić się na rzeczach ulotnych, wartych uwiecznienia.

  Buty Caterpillar Kellan Canvas są wykonane ze skóry Wolverine i płótna. Wyjmowana wkładka EVA utrzymuje stopę w odpowiednim położeniu oraz amortyzuje wstrząsy. Płócienna wyściółka zapewnia doskonałą wentylację buta, a profilowana guma sprawdza się w nawet najtrudniejszych warunkach miejskich. Buty Caterpillar Kellan Canvas występują w kolorach: czarnym, brązowym, beżowym i szarym. Dostępne rozmiary: 40-46.

  CAT, z siedzibą w Peoria, Illinois, USA jest największym światowym producentem różnego rodzaju maszyn budowlanych, które wyznaczają standardy jakości i wytrzymałości. Podobnie jest z obuwiem i odzieżą – w 1990 r. zostały zaprezentowane i zaakceptowane na rynku amerykańskim. Od tamtej pory kolekcja znacznie się poszerzyła obejmując nowe kategorie, wykorzystując nowoczesne style i materiały, jednak nadal zawierając cechy charakterystyczne dla pierwowzorów, czyli wytrzymałość i funkcjonalność.

  CAT R713486 KELLAN CANVAS (Kopiowanie)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj