Wyścigowa linia – Ozoshi Racing

  Limitowana, pełna energii seria ubrań Ozoshi Racing przysparza o zawrót głowy… prawie jak podczas wyścigów. Projektanci marki Ozoshi tworząc tę wyjątkową edycję ubrań inspirowali się torami wyścigowymi i najszybszymi samochodami świata, a wszystko specjalnie dla fanów ostrej jazdy…

  Ubrania marki OZOSHI zostały stworzone specjalnie dla ludzi pasjonujących się motoryzacją. Do internetowego sklepu thesigned.com właśnie weszła limitowana linia OZOSHI Racing, dedykowana rajdowemu cyklowi C2R2 Teams’ Challenge. Jest to wyjątkowa seria , która po raz pierwszy pojawiła się na polskim rynku. Design bluz, koszulek i czapek nawiązuje do wyścigów teamu Citroen C2R2. Kolorystyka tej limitowanej serii jest różnorodna, jednak czarny nadal jest kolorem dominującym. Z czarnymi ubraniami kontrastują czerwone-niebieskie nadruki, nawiązujące do logotypu teamu Citroen’u. Natomiast na kolorowych modelach ciuchów widnieją białe napisy. W ofercie Ozoshi znajdziecie także T-shirty i koszulki POLO dedykowane rajdowemu cyklowi Citroen Racing Trophy.

  Jeśli uwielbiasz ścigające się szybkie samochody, lubisz być oryginalny, wyróżniać się z tłumu oraz podążać za najnowszymi trendami mody unikalna seria ubrań Ozoshi Racing jest stworzona dla Ciebie.

  430-polo-citroen-racing-trophy-medium.jpg (9 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj