Więcej przestrzeni od Samsung – nowe lodówki z serii Grand z technologią EcoSlim™

  Oszczędność, ergonomia i styl – Samsung przedstawia nową linię lodówek z serii Grand. W urządzeniach zastosowano autorską technologię EcoSlim ™, która pozwoliła zwiększyć pojemność lodówek przy zachowaniu ich dotychczasowych wymiarów i bez pogarszania parametrów chłodzenia.

  Samsung przedstawia nowe lodówki z serii Grand. W urządzeniach zastosowano szereg rozwiązań, które zapewniają doskonałe warunki przechowywania żywności i lepszą organizację we wnętrzu lodówki. Co ważne, są przyjazne środowisku naturalnemu – zużywają tylko tyle energii elektrycznej, ile jest niezbędne do zapewnienia prawidłowego działania urządzenia.

  EcoSlim – więcej miejsca, te same wymiary

  W lodówkach Samsung z serii Grand zastosowano innowacyjną technologię Eco Slim™. Cieńsze niż w tradycyjnej lodówce ścianki pozwoliły zwiększyć pojemność wewnętrzną aż o 50 litrów, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych. Dodatkowa przestrzeń zapewnia wygodę i łatwiejszą organizację oraz lepszy dostęp do przechowywanej żywności. Na drzwiach znajdują się cztery regulowane półki, które zostały dostosowane do przechowywania produktów o różnych rozmiarach. W zamrażalniku umieszczono cztery poziomy szuflad, które zapewniają więcej oddzielnej przestrzeni dla różnych rodzajów produktów spożywczych. W zależności od opcji można wybrać kostkarkę twistową lub pojemnik na lód.

  No Frost – bezszronowa świeżość

  We wszystkich lodówkach z serii Grand zastosowano technologię No Frost. Gwarantuje ona, że przechowywana żywność pozostaje świeża, nie traci walorów odżywczych, zachowuje smakowity wygląd oraz nie osadza się na niej szron. Dzięki technologii No Frost nie jest również konieczne rozmrażanie lodówki. Dodatkowo w urządzeniach zastosowano system Multi Flow – dzięki niemu strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce.

  Smart Eco – technologie dbające o środowisko

  Seria Grand to nowoczesne urządzenia przyjazne środowisku naturalnemu. Przyczynia się do tego kompresor Digital Inverter, który optymalizuje zużycie prądu i pozwala zaoszczędzić do 20% energii przy zachowaniu żądanej temperatury. Odpowiednią temperaturę i wilgotność gwarantuje także system Smart Eco, który zapewnia kontrolę parametrów chłodzenia – 10 inteligentnych czujników stale monitoruje warunki panujące wewnątrz i na tej podstawie optymalizuje pracę urządzenia. Jeden z modeli lodówki z serii Grand, jako pierwszy w Polsce otrzymał klasę energetyczną A+++. Oznacza to oszczędność nawet do 60% energii względem lodówek w klasie A. Wnętrze lodówek z serii Grand oświetlane jest żarówkami LED, które zużywają do 75% mniej energii niż konwencjonalne żarówki. Z kolei nowe, „sceniczne” ustawienie lamp LED na bocznych ściankach lodówki i skierowanie światła do wewnątrz sprawia, że cała dostępna przestrzeń jest znacznie lepiej widoczna.

  Wygodna szuflada CoolSelect Zone™

  Lodówki z serii Grand posiadają również niezależną, sterowaną elektronicznie szufladę CoolSelect Zone™. Za pomocą jednego przycisku można ustawić temperaturę, w której przechowywana ma być żywność w tej strefie. Szczególnie użyteczny jest „tryb 0 stopni”, który utrzymuje stałą temperaturę, zachowując odpowiednią wilgotność żywności.

  Minimalistyczne i stylowe wzornictwo

  Lodówki z serii Grand utrzymane są w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Ukryte zawiasy oraz brak nakładki ochronnej przy podłodze tworzą gładkie wykończenie lodówki. Niebieski wyświetlacz LED pomaga kontrolować funkcje urządzenia. Lodówki dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo będzie je dopasować do stylu każdej europejskiej kuchni.

  Modele i sugerowane ceny detaliczne

  RL56GEGIH – 3 199 zł

  RL56GHGIH – 3 449 zł

  RL56GSBSW – 2 599 zł

  RL56GWGIH – 3 449 zł

  RL58GPGIH – 4 249 zł

  RL60GEGIH – 3 849 zł

  RL60GGERS – 4 699 zł

  RL60GQERS – 5 099 zł

  rl60ggers-fresh[1].jpg (89 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj