Więcej ECO w pralkach Eco Bubble

  Samsung wprowadza na polski rynek nową pralkę z serii Eco Bubble. Model WF1804WPVH posiada dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą wykorzystać ciepłą wodę ogrzaną przez kolektor słoneczny lub pompę ciepła, a tym samym zmniejszyć pobór energii elektrycznej.

  Coraz częściej zastanawiamy się nad wykorzystaniem alternatywnych źródeł ciepła i zastosowaniem w naszych domach energooszczędnych rozwiązań. Są to między innymi kolektory słoneczne i pompy ciepła. Firma Samsung wprowadza na rynek nową pralkę, która umożliwia wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. Model WF1804WPVH posiada dwa zawory – na ciepłą i zimną wodę. Pralka z oddzielnymi zaworami do czerpania ciepłej i zimnej wody pozwala w pełni wykorzystać możliwości ekologicznych instalacji, w konsekwencji zmniejszając pobór energii elektrycznej.

  Dodatkowo autorska technologia Eco Bubble zastosowana przez firmę Samsung w pralce WF1804WPVH gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

  Pralka WF1804WPVH ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o strukturze powierzchni chroniącej tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Dodatkowym atutem Eco Bubble jest wyjątkowo trwała ceramiczna grzałka, na której nie osadza się kamień. Wielość różnorodnych programów prania umożliwia wybór najlepiej dostosowanego do rodzaju materiału; od dżinsu po jedwabie. Samsung Eco Bubble pozwala bez obawy prać w domu nawet nieprzemakalne ubrania, które do tej pory trzeba było oddawać do pralni. Służy do tego program Gore Tex. W pralkach z tej serii można też zaprogramować własne ustawienia.

  eco-bubble[1].jpg (89 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj