Płyty indukcyjne Samsung–inteligentne technologie ułatwiają gotowanie

  Samsung przedstawia trzy nowe płyty indukcyjne. Nowoczesne technologie i zastosowane funkcje, takie jak Water Boiling i Keep Warm, ułatwią i przyspieszą gotowanie. Wystarczy dodać tylko szczyptę wyobraźni, aby przygotować wyjątkowy posiłek.

  Gotowanie na płytach indukcyjnych jest szybkie, bezpieczne i oszczędne, a ponadto niezwykle wygodne. Płyty indukcyjne Samsung mają także wyjątkowy design, który urzeknie tych, którzy cenią piękno i jakość.

  Gotuj gdzie chcesz na strefie Any Dish

  Na polu AnyDish możemy gotować w naczyniach o dowolnym kształcie i rozmiarze. To otwarta powierzchnia grzejna o wymiarach 38 na 20 cm, pozwalająca na umieszczenie na niej różnej wielkości naczyń – także dużych podgrzewaczy i półmisków. Dzięki temu wygodnie i z łatwością można przygotować jednocześnie wiele potraw w znacznie krótszym czasie. Urządzenie podgrzeje tylko tą powierzchnię, na której stoi naczynie. W specjalną strefę AnyDish zostały wyposażone 2 spośród 3 nowych modeli płyt indukcyjnych Samsung.

  Funkcje, które ułatwią gotowanie

  Nowe płyty wyposażone są w funkcje Water Boiling i Keep Warm. Pierwsza z nich rozpoznaje gotującą się wodę. Specjalnie zaprogramowane czujniki wykrywają moment wrzenia wody i sygnalizują go dźwiękiem. Jeżeli zaś w garnku nie będzie wody, płyta wyłączy moc grzania i pojawi się komunikat o błędzie. Funkcja Keep Warm podgrzewa potrawy i utrzymuje ich temperaturę na poziomie 60o C, zapobiegając tym samym przypalaniu się potrawy.

  Wygoda i piękny design

  Szeroki panel sterujący sprawia, że wszystkie funkcje płyty są łatwe do odnalezienia, a sterowanie suwakowe typu slider jest bardzo wygodne. Wystarczy delikatnie dotknąć ikonę na panelu. Dzięki diodom oraz czytelnemu wyświetlaczowi szybko można sprawdzić, z jaką siłą pracuje dane pole, a dzięki skrótom można od razu ustawić jego siłę grzania. Płyty zaprojektowane zostały w dwóch wersjach: nowoczesnej formie bez ramki oraz w bardziej tradycyjnej z dwiema listwami bocznymi ze stali nierdzewnej.

  Modele i ceny

  Modele ze specjalną strefą grzejną AnyDish:

  CTN464KC01 – płyta indukcyjna z dwiema ramkami ze stali nierdzewnej – 2 999 zł
  CTN464NC01 – płyta indukcyjna bezramkowa – 2 999 zł
  Model bez strefy AnyDish:

  CTN464FB01 – płyta indukcyjna bezramkowa – 2 599 zł

  plyty-indukcyjne[1].jpg (71 KB)