Nowa Dyrektor Naczelna Amway Polska

  Anna Pietrzak na stanowisku Dyrektor Naczelnej Amway Polska

  Anna Pietrzak objęła stanowisko Dyrektor Naczelnej filii Amway w Polsce. Jest odpowiedzialna zarówno za Polskę jak i kraje bałtyckie (Litwa, Łotwa, Estonia). Głównym wyzwaniem, które stoi przed nową Dyrektor Naczelną Amway Polska, jest szerokie wykorzystanie wysokiej jakości produktów do intensyfikacji wzrostu sprzedaży.
  Anna Pietrzak z Amway Polska związana jest od 17 lat. Ostatnio pełniła funkcję Dyrektor HR na Region Europy Wschodniej obejmujący 10 rynków takich, jak: Rosja, Polska, Węgry, Ukraina, Czechy, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Rumunia i Turcja. Była odpowiedzialna za całość zagadnień HR na wymienionych rynkach. Do jej zadań należało m.in.: doradztwo i kontrola w zakresie struktury organizacyjnej i restrukturyzacji oraz efektywnego wykorzystania zasobów HR a także doradztwo w zakresie prawnych aspektów zatrudnienia. Ważnym obszarem jej działań była także implementacja i zarządzanie europejskimi i globalnymi projektami w obszarze HR. Do jej sukcesów można zaliczyć stworzenie i wdrożenie strategii HR na nowo otwieranych (a obecnie największych w Europie) dwóch rynkach firmy – Ukrainie (2003) i w Rosji (2005). Niewątpliwym sukcesem był też jej wkład
  w powstanie Amway Business Centre Europe w Krakowie. (Jest to centrum outsourcingowe firmy obsługujące 28 rynków Amway w Europie, które dziś zatrudnia prawie 200 pracowników z różnych dziedzin.)
  Anna Pietrzak zaczynała swą karierę w Amway jako asystentka dyrektora naczelnego. Jej zawodowa droga jest przykładem, jak wiele można osiągnąć, jeśli firma stwarza możliwości awansu a pracownik inwestuje w swoje umiejętności i rozwój.
  Anna Pietrzak jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Anna Pietrzak jest absolwentką Wydziału Marketingu i Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również międzynarodowe zarządzanie na studiach MBA Uniwersytetu Europejskiego w Szwajcarii.
  Jej hobby to spędzanie wolnego czasu z 12-letnią córką, Anią. Uwielbia aktywność oraz sport,
  w szczególności narciarstwo, jazdę konną, łyżwiarstwo oraz nordic walking. Swoje sportowe pasje dzieli z mężem, córką i przyjaciółmi. Lubi psy, od 5 lat jest dumną właścicielką Chihuahua’y.
  Interesuje się także ekonomią i zarządzaniem.

  O firmie Amway

  Amway (amway.com) to jedna z największych na świecie firm działających w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Roczna sprzedaż firmy sięga poziomu 9,2 miliarda dolarów. Siedziba główna założonej w 1959 roku firmy mieści się w Ada w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Amway oferuje produkty konsumenckie i możliwości biznesowe w ponad 80 państwach na całym świecie. Najlepiej sprzedające się marki Amway to NUTRILITE® (preparaty witaminowe i mineralne oraz suplementy diety), ARTISTRY® (produkty pielęgnacyjne oraz kosmetyki do makijażu) oraz eSpring (system oczyszczania wody).

  3.jpg (74 KB)