NESTLÉ NUTRITION ORGANIZUJE LOTERIĘ – WYGRAJ „BECIKOWE”

  Warszawa, 21 lipca 2011 r. – Już dziś rozpoczyna się ogólnopolska loteria Wygraj „Becikowe”, organizowana przez firmę Nestlé Nutrition. Promocja będzie trwała 100 dni – do 28 października 2011 roku. Wszystkie osoby, które wezmą udział w loterii, będą miały szansę wygrać „Becikowe” w wysokości 1000 złotych. Codziennie zostanie wylosowanych 10 zwycięzców, którzy otrzymają przedpłaconą kartę VISA o wartości 1000 PLN – w sumie do rozdania jest aż 1000 kart!
  Aby wziąć udział w loterii, należy kupić produkty marek NAN Pro*, GERBER*, BOBO FRUT lub NESTLÉ za minimum 30 złotych, a następnie wysłać SMS z hasłem Becikowe oraz
  z numerem paragonu na numer: 70705 lub zarejestrować się na stronie: www.wygrajbecikowe.pl, gdzie dostępny jest również regulamin loterii Wygraj „Becikowe”.
  *W promocji nie biorą udziału mleka początkowe: NAN Pro (1, H.A. 1, AR, Sensitive), mleko GERBER 1
  Loteria Wygraj „Becikowe” to okazja, aby otrzymać wspaniałą nagrodę dla malucha. Dodatkowe 1000 złotych przyda się nie tylko na wakacyjne szaleństwa czy ciekawą pamiątkę, ale także na wciąż zmieniające się i rosnące potrzeby najmłodszych.
  Wsparciem marketingowym loterii będą działania prowadzone m.in. w prasie kobiecej oraz parentingowej, a także w telewizji m.in. w takich stacjach jak Polsat, TVN, TVP oraz
  w internecie.

  Wygraj becikowe.jpg (157 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj