Czas na wakacyjny piknik!

  Wakacje to zasłużony czas beztroskiego odpoczynku od przedszkola, szkoły i pracy. Latem, gdy za oknem rozpieszcza nas piękna, słoneczna pogoda, chętniej spędzamy czas z dzieckiem poza domem. Wolne dni warto wykorzystać na spacery, zabawy nad wodą lub rodzinny piknik. A bez czego nie może się odbyć żaden prawdziwy piknik? Oczywiście bez koca piknikowego! W butiku www.coocoo.pl znajdziemy kilka praktycznych oraz łatwych do składania i noszenia modeli.

  Letni piknik to doskonały pomysł na wesołe spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Dzieciom na pewno spodoba się jego luźny i wakacyjny charakter, dorośli natomiast będą mieli okazję porozmawiać, odpocząć i nabrać złocistej opalenizny. To także doskonały sposób, by wyszaleć się z dzieckiem na świeżym powietrzu.
  Elementem podstawowym i niejako warunkiem zaistnienia każdego pikniku jest oczywiście koc piknikowy. Powinien być duży, łatwy do czyszczenia lub prania i wodoodporny. Dostępne w butiku www.coocoo.pl koce piknikowe spełniają te wszystkie wymagania i dodatkowo – są bardzo łatwe do składania i noszenia.
  Pasiasty model Central Park Uptown Stripe firmy Skip Hop można nosić na dwa sposoby: na ramieniu w formie torebki oraz na plecach – jak tornister. Do koca dodana jest ponadto termoizolowana torba do przechowywania napojów i jedzenia. Można do niej również włożyć wkład chłodzący, który zapewni zawartości chłodną temperaturę, co z pewnością docenimy w gorące, letnie dni. Po złożeniu maty otrzymujemy torbę z dodatkową kieszonką, w której bez problemu zmieścimy podręczną butelkę wody, drobne zabawki lub książkę.
  Marka JJ Cole Collections proponuje wesołe, kolorowe koce piknikowe w paski lub kółeczka. Zostały uszyte z miękkiego w dotyku, ale wytrzymałego materiału, który bardzo łatwo otrzymać w czystości. Podobnie jak poprzedni model – po złożeniu można go nosić na ramieniu, a po odpięciu paska – w ręku.
  Kawałek łąki za miastem, plaża, leśna polanka lub trawnik w parku – każde miejsce na piknik jest dobre, o ile jest bezpieczne i ustytuowane daleko od ulicy. Żaden szanujący się piknik nie odbędzie się jednak bez koca piknikowego z prawdziwego zdarzenia. Rodzaj naczyń, menu i wspólne zabawy są indywidualną sprawą każdej rodziny, ale koc piknikowy musi być i już!

  Coocoo_JJ Cole Collections 1.jpg (38 KB)