Bateria podtynkowa Primo – natrysk szyty na miarę

  Skomponuj wymarzony natrysk z baterią podtynkową Primo. Propozycja firmy Deante – to połączenie funkcjonalności i najwyższej klasy designu z nowoczesnymi rozwiązaniami w kwestii oszczędzania wody.
  Urok elegancji
  Zestawy podtynkowe to dowód na to, że wraz z modą idzie w parze także funkcjonalność. Wysoka niezawodność, swoboda aranżacji, oszczędność miejsca w pomieszczeniu – to tylko niektóre z zalet zestawów podtynkowych. Ukrywając w ścianie instalacje hydrauliczne, pozostawiamy widoczne jedynie elementy zdobiące wnętrze.
  Wraz z baterią natryskową Primo – do naszej łazienki wkroczy minimalistyczne i geometryczne wzornictwo. Niebanalny projekt jest wynikiem współpracy firmy Deante z uznanymi polskimi twórcami: Pawłem Hadrianem i Tomaszem Gawdzikiem. Do wyboru mamy dwie wersje: baterię z przełącznikiem natrysku i bez. Proste kąty, symetria i zamknięta w prostokątnej oprawie dźwignia to surowy, a jednocześnie niebanalny design. Ukrycie wszystkich przyłączy w ścianie sprawia, że forma natrysku jest oszczędna i wysmakowana. Kubistyczne kształty doskonale komponują się z pozostałymi elementami. Łącząc baterię podtynkową z dyszami do hydromasażu, deszczownią czy słuchawką możemy stworzyć nasz wymarzony, szyty na miarę natrysk. Możliwości aranżacyjne są bardzo duże. Seria Primo dostępna jest w dwóch rodzajach wykończenia: chrom oraz inox.
  Ekologia na co dzień
  Bateria podtynkowa Primo zaprojektowana została pod kątem wygody i funkcjonalności codziennego użytkowania. W modelu położono nacisk na wydajność, prostotę obsługi oraz bezpieczeństwo. Dźwignia regulatora ciepłej i zimnej wody dobrze leży w dłoni, jest łatwa w czyszczeniu oraz, dzięki systemowi antybakteryjnemu – higieniczna. Baterie i zestawy natryskowe zaprojektowane według filozofii PROECO zostały wyposażone także w ogranicznik oraz mechaniczną regulację wypływu wody. W trosce o młodszych użytkowników, armatura posiada blokadę otwarcia gorącej wody. Filozofia PROECO firmy Deante udowadnia, że ekologiczny styl życia nie musi wymagać od nas wyrzeczeń. Wraz z odpowiedzialnością za środowisko naturalne idą w parze eleganckie wzornictwo i najwyższej jakości materiały.

  Bateria podtynkowa Primo z przełączeniem natrysku:
  Wykończenie chrom: 489 zł
  Wykończenie inox: 519 zł

  Fot.Deante Bateria natryskowa podtynkowa z przełącznikiem natrysku PRIMO.jpg (45 KB)