Z Baltic Wood™ do światowej stolicy mody!

  W tym sezonie nastała moda na pełną deskę. Firma Baltic Wood™, zainspirowana najnowszymi trendami, zachęca do odkrywania unikatowej kolekcji podłóg Elite Line i udziału w konkursie „Wygraj weekend w światowej stolicy mody!”. Na zwycięzców czeka niezapomniana podróż do magicznego Paryża.

  Ach, Paryż! Miasto-legenda. Kolebka artystów, mody i zakochanych. Wielokulturowy tygiel i stolica wyszukanej rozrywki. Serce Świata, które warto odwiedzić. Teraz jest na to szansa! Dwuosobowa wycieczka do magicznego Paryża jest nagrodą w rozpoczynającym się 15 lipca konkursie organizowanym przez firmę Baltic Wood™ – „Wygraj weekend
  w światowej stolicy mody!”.

  Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 26 października 2011 r. zakupić min. 25 m² podłóg we wzorze pełnej deski z linii Elite Line – nagrodzonej Złotym Godłem programu Najwyższa Jakość Quality International 2011. Następnie wraz ze sprzedawcą wypełnić krótki formularz, a potem do 21 listopada 2011 r. przesłać zdjęcie aranżacyjne wnętrza z zamontowaną nową podłogą na adres [email protected].

  Wygrywa autor zdjęcia, które zyska największe uznanie w głosowaniu internautów odbywającym się
  w dniach 24-30 listopada 2011 r. na stronie www.modanadeske.balticwood.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 listopada 2011 r.

  A potem na zwycięzców czekać będzie już tylko wspaniała zabawa, niezapomniane wrażenia, romantyczne chwile, butiki najwybitniejszych projektantów mody i wiele, wiele innych atrakcji…

  Podążaj za najnowszymi trendami i przyłącz się do zabawy już dziś!

  Szczegóły konkursu, regulamin oraz lista punktów sprzedaży na stronie www.modanadeske.balticwood.pl

  Moda na pelna deske.jpg (42 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj