Aż 8 nominacji do nagród Emmy zdobyły seriale telewizyjne nadawane na kanałach 13th Street Universal oraz Universal Channel!

  fm zona idealna nagroda filmow

  Ogłoszono nominacje do najbardziej prestiżowych nagród przemysłu telewizyjnego Emmy. Jednym ze zdecydowanych liderów jeśli chodzi o ich liczbę jest serial „Żona idealna”, który widzowie będą mogli oglądać na Universal Channel!

  Aktorzy serialu „Żona idealna” mogą liczyć na aż 5 statuetek! Nominowani zostali: grająca główną rolę Julianna Margulies w kategorii najlepsza główna rola żeńska w serialu dramatycznym, w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym mogą liczyć Josh Charles i Adam Cumming, zaś wśród najlepszych aktorek drugoplanowych w serialu dramatycznym na statuetkę liczyć mogą Archie Panjabi i Christine Barański. Już w sierpniu na kanale Universal widzowie będą mogli przypomnieć sobie perypetie „Żony idealnej” z sezonu pierwszego, natomiast premierowa druga seria serialu już jesienią od 3 października!

  5 nominacji dla „Żony idealnej” to nie koniec dobrych wiadomości dla seriali nadawanych na 13th Street i Universal Channel. Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat „Dexter” nominowany został w dwóch najważniejszych kategoriach: najlepszy serial dramatyczny roku, oraz najlepsza główna rola męska w serialu dramatycznym – nominacja oczywiście dla wcielającego się w tytułową postać seryjnego zabójcy; Michaela C. Halla. Premiera piątej serii serialu na kanale 13th Street Universal już 1 września.

  Nominacja do najbardziej prestiżowej telewizyjnej nagrody świata, odpowiednika filmowych Oscarów nie ominęła także Eddie Falco grającej główną rolę w serialu „Siostra Jackie”. Aktorka może się okazać najlepszą odtwórczynią głównej roli kobiecej w serialu komediowym. Kanał Universal rozpocznie emisję drugiego sezonu „Siostry Jackie” już 2 września.

  O tym kto zwycięży, przekonamy się 18 września podczas 63. gali rozdania nagród Emmy w Los Angeles.

  ***

  O Universal Networks International

  Universal Networks International to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca niezwykle atrakcyjne kanały naprawdę wysokiej jakości ponad 240 milionom rodzin w 150 krajach Europy, Afryki, Ameryki Łacińskiej, Azji i Bliskiego Wschodu. Podstawę oferty stanowi 5 znakomitych kanałów – Universal Channel, Scifi Universal, 13TH STREET Universal, Diva Universal i Studio Universal – zapewniających bogaty wybór programów. Universal Network International ma w swojej ofercie także kanał Movies 24. Z nazwą Universal Networks wiąże się także marka KidsCo. W Polsce Universal Networks International to 5 kanałów: Universal, 13TH STREET Universal, Scifi Universal, Movies 24 i KidsCo. Universal Networks International jest globalnym oddziałem NBCUniversal, jednej z głównych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się produkcją informacyjnych i rozrywkowych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. NBCUniversal to również imponujące studia filmowe i telewizyjne, a także znane na całym świecie parki rozrywki. NBCUniversal należy w 51% do Comcast Corporation, a w 49% do General Electric.

  13TH Street Universal

  13TH STREET Universal to kanał INTRYGI i SENSACJI. To jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. 13TH STREET Universal trzyma widza w napięciu, oferując coraz to nowe, zaskakujące i szokujące wątki.  Kanał jest pełen niesamowitych zwrotów akcji i znanych postaci.  Wszystko to sprawia, że kanał ten osiągnął status legendy w innych krajach europejskich.  13th STREET Universal pełen jest  seriali i filmów  kryminalnych, prawniczych oraz sądowych. Jest  to kanał dla widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach.

  O Universal Channel

  Universal Channel to flagowy kanał Universal Networks International. Prezentuje wielokrotnie nagradzane seriale i hollywoodzkie filmy ze znakomitymi aktorami. Gwiazdorska obsada, rewelacyjne kreacje aktorskie rodem z Hollywood, niebanalna fabuła i wartka akcja – tym charakteryzują się wszystkie filmy i seriale, które obejrzeć można na Universal Channel. To kanał dla miłośników znakomicie zagranych, przejmujących filmów o mądrym zakończeniu, takich, przy których można przeżywać prawdziwe emocje: chwile strachu, uniesienia i szczerej radości.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj