Niemiecka precyzja w służbie piękna – frezarka XENOX – Nail 35k z oferty firmy Lange Łukaszuk

  Zadbane dłonie i paznokcie wiele mówią o człowieku. Warto pomyśleć o ich pielęgnacji szczególnie, gdy nadchodząca wiosna zmusza nas do pozbycia się rękawiczek. Delikatny manicure sprawi, że nasze dłonie będą wyglądać estetycznie i zdrowo. Dzięki profesjonalnej frezarce Xenox – Nail 35k
  z oferty Lange Łukaszuk możemy zafundować swoim dłoniom skuteczną regenerację po zimie.
  Profesjonalizm w salonie kosmetycznym i w domu dzięki Xenox – Nail 35k
  Dłonie są naszą wizytówką, warto więc regularnie o nie dbać. Profesjonalnie wykonany manicure, pedicure oraz okazjonalna stylizacja paznokci metodą żelową lub akrylową sprawiają, że każda z pań poczuje się zadbana i piękna. Takie zabiegi jak usuwanie skórek, piłowanie czy polerowanie paznokci nie są obce żadnej kobiecie, a i mężczyźni coraz częściej przywiązują wagę do zadbanych dłoni. Dostępne w drogeriach narzędzia do pedicure i manicure często nie spełniają naszych oczekiwań. Dzięki profesjonalnej frezarce do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp Xenox – Nail 35k możemy w domowym zaciszu zapewnić sobie najwyższą jakość pielęgnacji. Dbanie o paznokcie za pomocą frezarki Xenox – Nail 35k oszczędza czas i jest wysoce efektywne. Urządzenie umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, precyzyjne wykonanie manicure i pedicure, zlikwidowanie skórek wokół paznokci, a także skuteczne usunięcie martwego naskórka, odcisków czy nagniotków ze stóp. Obudowa ze stali szlachetnej ułatwia sterylizację urządzenia Xenox. Lekkość i perfekcyjne ergonomiczny kształt frezarki sprawiają, że urządzenie jest szczególnie wygodne w użyciu, nawet dla początkujących użytkowników.
  Dla profesjonalistów na wysokich obrotach – frezarka Xenox – Nail 35k
  Frezarka Xenox – Nail 35k z oferty firmy Lange Łukaszuk znajdzie zwolenników wśród stylistów paznokci czy kosmetyczek. Wysoką wytrzymałość narzędzia Xenox – Nail 35k zapewnia silnik o mocy 65 W, który umożliwia wydajną pracę frezarki nawet przy dużym oporze materiału. Jednocześnie niezwykle cicha praca silnika oraz eliminacja drgań gwarantują precyzję w działaniu. Lekkość oraz ergonomiczny kształt pióra frezarki w połączeniu z systemem chłodzenia zapobiegającym przegrzaniu zapewniają komfort użytkowania nawet podczas długiej pracy urządzenia. Co więcej, niewielka średnica pióra w miejscu uchwytu oraz długi przewód zasilający ułatwiają dojście do trudno dostępnych miejsc. Najważniejszą jednak kwestią warunkującą niezawodność frezarki jest mocowanie frezów w piórze, bowiem niewłaściwe zamocowanie może skutkować zniszczeniem urządzenia. W urządzeniu Xenox – Nail 35k wykorzystano standardowy zacisk 2,35 mm umożliwiający pracę z większością frezów i końcówek dostępnych na rynku. Dzięki precyzji wykonania zacisk ten zapewnia mocny uchwyt frezu w piórze. Niewątpliwą zaletą frezarki Xenox jest innowacyjny system szybkiej wymiany końcówek poprzez przekręcenie części obudowy o 90 stopni (tzw. Twist-lock). Zestaw jest wyposażony w stołowe urządzenie sterujące, które zasila i reguluje silnik frezarki, jednocześnie zapobiegając jego przeciążeniom. Sterownik posiada podświetlany włącznik oraz wygodne pokrętło regulacji obrotów, a także przełącznik zmiany obrotów (lewo/ prawo), który pozwala na zmianę kierunku nawet w pełnym zakresie rotacji. Warto wspomnieć, że regulacja obrotów następuje już od poziomu 0 aż do 35000, co korzystnie wyróżnia urządzenie na tle konkurencji. Dodatkowo w zestawie znajdziemy uchwyt z wydrążonymi otworami na frezy oraz wygodną podstawkę do odkładania frezarki.
  W ofercie firmy Lange Łukaszuk znajdziemy również opcjonalny dla frezarki Xenox – Nail 35k pedał nożny z regulacją, który po podłączeniu do urządzenia sterującego, znacznie ułatwi pracę przy częstej zmianie prędkości. Pedał nożny posiada przesuwny włącznik, dzięki któremu frezarka jest napędzana i zasilana. W odróżnieniu od większości tradycyjnych pedałów nożnych do frezarek, urządzenie marki Xenox posiada funkcję zwiększania oraz zmniejszania ilości obrotów frezarki w zakresie 0 – 35 000.
  Niemiecka marka Xenox, lider w dziedzinie mikro – elektronarzędzi stosowanych w protetyce, jubilerstwie, optyce czy kosmetyce, teraz dzięki firmie Lange Łukaszuk trafiła na polski rynek. Niemiecka dokładność wykonania, wielokrotne testy urządzeń i kontrola jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego gwarantują wyjątkową trwałość, niezawodność i precyzję urządzenia Xenox. Nowy model frezarki Xenox – Nail 35k do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale także ergonomiczny kształt, nowoczesny design. Ponadto, 2 – letnia gwarancja oraz usługi serwisowe sprawiają, że Xenox – Nail 35k jest niezastąpiony w każdym salonie stylizacji paznokci czy kosmetycznym, równie doskonały do domowego użytku.

  Zestaw Xenox – Nail 35k zawiera:
  – stołowe urządzenie sterujące
  – frezarkę
  – podstawkę pod pióro

  Dane techniczne frezarki:
  Ilość obrotów: 0-35 000 /min (obroty w prawo lub w lewo)
  Waga bez kabla: 180g
  Waga z kablem: 237 g
  Długość pióra: 147 mm
  Długość kabla: 180 cm
  Średnica pióra w miejscu uchwytu: 15 mm
  Średnica maksymalna: 28 mm
  Moc: 65 W
  Zaciski (w standardzie): 2,35 mm

  Dane techniczne urządzenia sterującego:
  Napięcie: 220-240 V
  Częstotliwość: 50/60 Hz
  Pobór prądu: max 0,3 A
  Wymiary: 150 x 130 x 80
  Waga: ok. 1450 g

  Cena: 1058 zł (cena detaliczna netto)
  Dodatkowy pedał nożny: 220 zł (cena detaliczna netto)
  Dystrybucja: Lange Łukaszuk s. j. www.langelukaszuk.pl +48 71 39 80 800

  xenox_nail_35k.jpg (18 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj